Truckers of Europe 3 (ana konu)

Çekici körüğü eklenecek mi?

2 Beğeni

Sen şimdi tırı da çatır çutur sürüyorsundur

4 Beğeni

Geçici diye biliyorum, çünkü aşırı derecede fazla vuruyordu dumanı. Zaman gösterecek bunu :smiley:

6 Beğeni

Önceden trafik araçlarının sesleri vardı ve ışıkları kabin içine yansıyordu ama şimdi yok.Tekrardan geri eklenebilirler mi?

2 Beğeni

İnşallah kısa sürede tekrar eklenir :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Net bir bilgi yok fakat trafik sistemi değişecek ileride. Yolda duraksamalar, ışıkların buglu şekilde tır kabinine vurması, yol verme vb gibi olaylar yeniden yapılandırılacak.

5 Beğeni

I’m kinda suprise they already begins doing some small rework despite the game was launched about 2 years ago and not 5+ years minimum. Pretty impressive actually :clap:t3:

3 Beğeni

Şu oyuna dorse özelleştirme getirin ya dorsede plaka yok ışık desen yok yanlarda geceleri sanki arkada dorse yok dingil kaldırma yok

3 Beğeni

Okurken Türkçem Bozuldu

1 Beğeni

Merhaba, size birkaç husutan bahsetmek istiyorum. Oyunda bulunan araçlardan stream adlı çekicinin panjurunu malasef ekstra bölümünden parça olarak boyalı seçemiyoruz, skin ile yapılabiliyor fakat malesef hoş durmuyor, ayrıca aracın en önemli parçası. Şahsen ben ve benim gibi olan oyuncular skin yapmaktan çok keyif alıyoruz aracı istediğimiz gibi modifiye etmek ve sonucunda bizi tatmin etmesi gerçekten hoş oluyor. Stream st gerçek hayatada en çok üstünde modifiye yapılan bir çekcidir, çünkü en güzel ve detaylı modifiyeler styler bu çekicde kendini gösteriyor. Umarım en yakın zamanda bir el atarasınız. Ayrıca diğer eski kalan çekicilerede bir yenilme getirmeniz şart. Parça özelleştirme sayısı olarak yeni gelen araçlardan geri kalıyorlar. Bu panjur işini ara güncelleme veya small update olarak getirmeniz dahi bize yeter. Umarım mesajımı gôrürsünüz. Kolay gelsin. Başarilar diliyorum

2 Beğeni

Bertan abi demişti yazilim tarafı bos olursa eklenecek daha aksesuar

Merhaba, Truck Simulator Euro 3’te bu ay bir gelişme var mı?

@bertan06 Yeni dorseler için son durumlar nelerdir ?

Bu ay isciler icin calisiliyor vd yeni bir harita daha taarlaniyor he bide cift dorseler

3 Beğeni

Merhaba geliştirici misiniz?

I’ve seen the official trailer for the double trailer. Looking forward to it. But it is still too dark. The illumination distance of the headlights is not too far, and there is no change.

1 Beğeni

@bertan06 abi etiket için kusura bakma bir kaç cihaz da denedim ve bir bug buldum oyundan çıkıp tekrar girince yakıt ve araç sağlığı %100 oluyor benim denediğim araçlar STREAM ST ve MOON THA

3 Beğeni

Sadece beta tester im ektra bilgi oyuna giseler eklenecek

2 Beğeni

Yo gişe eklenmicek harita eklenicel gişe eklenecek olsa önceden eklerdiler

2 Beğeni

:laughing:

4 Beğeni