Truckers of Europe 3 (ana konu)

Benim yazı youtube de cikmis

1 Beğeni

vay napsakkı ünlümü olcan şimdi vay be olaya bak ünlü olup gidicen he

3 Beğeni

Tm cok onemli olmayabilir

1 Beğeni

@Burak_Dere Kardeşim çok mu komik sen ilk önce yazmayı öğrende gel git tekrardan oku bence sana daha iyi gelir şana diyim rezil olup gidersin :grinning:

@bertan06 Bertan hocam kolay gelsin hocam piragu ve Linz ara otoban a ne gelecek

yavrum sen soru sormadan duramıyor musun? yada laf olsun torba dolsun mu diyorsun. Bir gelişme olduğunda dc den olsun buradan olsun zaten söylüyorlar. Yok bu ne zaman güncelleme ne zaman şu gelsin bu gitsin yeter artık ya bi soyunuz tükenmedi arkadaş. Admin ben olsam uyarı dahi etmeden sen ve senin gibileri anında banlarım. Otur oyununu oyna bug varsa söyle yoksa sus buraları da kirletmeyin.

1 Beğeni

Evet Cevabınızı adınız mı şimdi kaybolun gidin

So the double trailer is still being made? Still making new maps? All right. It seems that it really needs to wait for two months.

2 Beğeni

Prague ve Linz için şuan herhangi bir güncelleme veya eklenti mevcut değil? Ayrıca yetkilileri veya geliştiricileri gereksiz yere rahatsız etmezseniz iyi olur. Siz adamları sıkboğaz ettikçe adamlara gına geliyor proje üzerinde çalışmak istemiyorlar. Varsa herhangi bir merakınız discord üzerinden gerekli bilgilendirmelerde bulunuyor yapımcılar.

1 Beğeni

Çift dorseler hâlâ geliştirilme aşamasında. Yeni harita ile alakalı pek bilgimiz yok sadece duyuruldu. Belki iki ay değil üç ay da bekleyebiliriz. Veya bir ay, zaman konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

1 Beğeni

Ben bisey vark ettim bu stream st modeli hic kirlenmiyo ve yikamaya geldigimde -23 yaziyo ve her yikadigimda tiri artıyo

Hiçbir şey anlamadım.

Bende kirleniyor ve yıkanıyor.

2 Beğeni

Bendeki tirda bisey var o zaman , trailer kirleniyo ama yagmur yagsada tir kirlenmiyo

Mesela tir i yikayacan makineye geldin tamam orda bi ekran cıkıyo ya hani orda para veriyoz orda bedavaya yapiliyo ve tir i yikadikca eksi olarak artıyo -22ise tır ı yikayınca -

Her yikadiginda hakkin artiyo garip bisey :grinning:

@bertan06 abi oyunu çok saldınız bee

Ne alaka şimdi bu?yeni harita geleli 1 ay oldu oyunu çok saldınız niye diyon acaba?güncellemelerin hızlı gelmesi için bir plan yapılıyordur.siz böyle yaptıkça adamların işini isteksiz yapmalarına neden oluyorsunuz.

1 Beğeni

Yetkililer gerekeni yapabilir mi? Biz anlatmaktan yorulduk herifler aynı şeyleri yazmaktan yorulmadılar…

5 Beğeni

Uuhhh bu ne böyle ilk defa görüyorum.Oyunu buluta kaydedip silip tekrar yükle belki düzelir.