Truckers of Europe 3 (ana konu)

Güncelleme getirmişler kapalı betadakiler oynuyor

1 Beğeni

Kapalı beta olmasının sebebi kapalı beta dişındakilerin daha hatasız bir oyun ve güncellemeleri oynaması için kuruldu.kapalı beta olmasaydı daha hatalı bir oyun oynayabilirdin.

1 Beğeni

Güncelleme yayınlandı sabırsız arkadaşlara selam olsun

5 Beğeni

@bertan06 hocam nasılsınız?iyimisiniz.bayağıdan beri bizimle sohbet etmiyorsunuz.bir ara discorda gelin de sohbet edelim.seviliyorsunuz.kolay gelsin ve iyi akşamlar.:hugs::hugs:

1 Beğeni

@bertan06 abi ne zaman piyasaya geçeceksin net cevap verebilir misin?

1 Beğeni

Uzaktan çalışıyor bertan abi şu anda.

@emirhan_Yildiz Kardeşim Biliyorum Ama Çok Oldu Artık Şimdi Çift Dorseler Şuanda Gelmişti …

Çift dorselerin gecikmesini Bertan Baday’a mı bağlıyorsunuz? Gerçekten komiksiniz ya :joy: adamların kendi özel hayatları var arkadaşlar. Sizin gibi sürekli oyun oynayabilecek bir süreleri yok adamların. Ayrıca çift dorseler hemen hemen bitmişti zaten gelecek yeni güncellemenin konusu dorseler olacak. Gerçekten gereksiz yere eleştiri yapıp hem burdaki moderatörleri hemde yapımcıların sinir katsayılarıyla oynuyorsunuz. Bekleyeceksin arkadaşım, eğer bu oyunun gelişmesini istiyor ve oyunların nasıl yapıldığının arka planını biliyorsan beklersin. Sabır erdemdir yapımcıları da anlayın, yapımcılar sizi anlıyor.

4 Beğeni

Güncellemelerin bir sırası var birden fazla içeriği aynı anda göndermiyoruz aksi durumda hatalar daha da artabiliyor yeni harita üzerinde çalışıyorum dorseler de yazılım tarafı boşa çıktığında gelecek.

11 Beğeni

Mr. Bertan, when will the interior accessories and double trailers be added?

2 Beğeni

Bittiği zaman eklenir arkadaş bizimkiler yetmedi bide bu yabancılar çıktı ya ortaya :joy:

1 Beğeni

@UMUT37 Wallaha Kanki Ben Değil De Şu Şahıs Yokmu @waylabrahymabrahym53 bu çok soru soruyor harbi sinir bozucu bak en sonunda birşey dicem saygımı bozmuyorum zaten kendisi biliyor Kim Olduğunuda İyi Biliyor Bir Daha Sormama Üzere Görüşürüz Arkadaşlar Kendinize İyi bakın İyi Sahurlar Şimdiden Allah rahatlık versin : :palms_up_together:

@bertan06 abi bu harita geldikden sonra, sanal ayna donuyor yada küçülecek kayboluyor veya görünmüyor 2. Tır içindeki navigasyondaki kırmızılık gidiyor yani yolun devamını göstermiyor 3. Bazı dorselerde rengi siyah olması gereken yer gri olmus iyi günler dileriz

He bide yeni haritada bir yere takilirsaniz cekici kurtarmıyor bide yikamada tir ı yikadıkca yikama hakkımız artıyor sadece bende olabilir

So talking about the new map, where’s new map gonna be this time like new place or new city/town? At least you can give a hint and what to expect soon. :thinking:

3 Beğeni

TOE3 yayını için emülatöre tekrar kurdum. Yayında yeniliklere bakacağız.

5 Beğeni

Harita gosteriyor sanal ayna hayla donuyor ve oyle kalıyor

1 Beğeni

İftara kadar Truckers of Europe 3 oynuyoruz!

oroç fena halde başıma vurdu bi de toe3 vursun.

4 Beğeni

hangi emilatörü kullanıyorsun başkan

iç kabin aksesuar ne zaman gelir

1 Beğeni