Truckers of Europe 3 (ana konu)

O gemi sesimiydi benmi yanlış duydum?:thinking::eyes:

1 Beğeni

Yoksa oyuna Titanik mi geliyor

1 Beğeni

Merhaba :wave:t2:,
Gotthard geçiş haritası tremola geçişinden daha uzun olacak mı?

1 Beğeni

Tremola diyerek neyi kast ettiğinizi anlayamadım fakat gotthard pass, lech’in 3 katı büyüklüğünde olacak.

1 Beğeni

Tamam anladım hehe👌

2 Beğeni

@bertan06 Bertan abi arabalara ne zaman marş vurucaz

1 Beğeni

Şu adamı darlamayın artık.

4 Beğeni

Güncelleme kapalı betaya gelmiştir saygılar

1 Beğeni

Why was I featured on Discord?

1 Beğeni

Bu kişinin güncellemeyi nasıl aldığını açıklayabilir misiniz? :neutral_face:

1 Beğeni

Kapalı beta

1 Beğeni

Looks like the tunnel in the beginning of the video is true based on my research about Gotthard Pass map.

2 Beğeni

Video yu çaldı kardeşim

2 Beğeni

Evet yaptı. Aferin kardeşim :ok_hand::heart_eyes:

2 Beğeni

Just suggestion from my research - If Wanda plans wants to build Bellinzona city in future update, I recommend extended Gotthard Pass map and build highway since there is a highway tunnel below Gotthard and Tremola (and after tunnel) which you already build the roads in blocked area. Plus, Bellinzona are not too far away from Gotthard Pass (Airolo).

Reason - It would be the first custom highway based on real life ever made in the game since highway we have currently just copy paste and repeated landscapes too much which kinda boring. With custom highway, people feel less bored during driving with many attractive landscapes like in real life.

If you don’t like drive highway roads, there’s regular narrow roads along highway together too which heading same towards to Bellinzona where can be access through Airolo (main) towns first.

*Credit - Gold F-Max

I think it shouldn’t consuming too time in development to build a highway/narrow roads since it’s the only roads to go to Bellinzona city from Gotthard Pass. If you think the roads are too long, you may able shorten or simplified the length using tunnel (there’s a lot of tunnel in these highway). :v:t3::slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Bellinzona’yı bilmem de Milano ilgimi aşırı derecede çekti. Ne de olsa sanırım oyundaki ilk İtalyan şehir olacak. Umarım Airolo taraflarında olur da aktarmalı gidebiliriz ordan. Ne de olsa İtalya diyoruz şimdi yollar nasıldır nedir bilmiyorum fakat insan bi İtalya’nın sıradan herkesin bildiği taşlı yollarını bekliyor :smiley: mimariye de önem verilse çok güzel olur. Bakalım bekliyoruz bunu zaman gösterecek :slight_smile:

5 Beğeni

@bertan06 abi bu doğrumu :raised_hand_with_fingers_splayed:

1 Beğeni

lan yalan yalan yalan yalan yalan yalan discord’da böyle bir şey yok uydurup uydurup paylaşıyorsunuz bir de gelip buraya atıyorsunuz.

1 Beğeni

Niye kiziyon abi millet yapmış

1 Beğeni

Arkadaşlar şaka olsun diye edit yapmışlar ve siz de hemen bunu buraya mı attınız.editin altında o kadar insan yazmış edit güzel diye.lütfen böyle şeylere inanmayın.gerekli bildirmeler discordda game bölümünde paylaşılıyor zaten.