Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bunu ve bunun gibileri banlasanız ve aktif olan, oyun hakkında düzgün yorum yapan ve kurallara uyan elemanları alsanız öyle bi sistem olmuyor mu bu konu için. Cidden çekilmemeye başladı.

1 Beğeni

Arkadaslar bu son uyari. tek kelime yazani banliyorum. eger yapimcidan bir ileti gelirse begenirsiniz eger soru yonelttiyse sadece cevap verin, cunku sizin aptalliginiz benim zamanimi aliyor ve sinirlerimi bozuyorsunuz. discordtan banlanan mallar solugu burada aliyor…

Друзья, это последнее предупреждение - я баню любого, кто напишет хоть одно слово по данной теме.
Если разработчик пишет пост, то вы можете поставить лайк. Если разработчик задаёт вопрос, то вы отвечаете по теме вопроса.

6 Beğeni

Daha önceden uzaktan çalıştığımı belirttiğimde bunu tutup işi bırakmışa çeviren bir kitleden pek de bir şey beklememek lazım :smiley: Bu oyunu bir tek ben geliştirmiyorum, eğer merakınız varsa gidersiniz Discorddan diğer elemanlara da sorarsınız muhabbet edersiniz vs. Bunlar normaldir yaşınıza veriyorum biraz da magazin meraklısısınız kimsenin işi falan bıraktığı da yok ya da benim uçak uçurmam geliştirmeye devam etmediğim anlamına da gelmiyor. Oyunla ilgili bazı şeyleri duyurular dışında inisiyatif alıp açıklamak zorunda değil kimse size gençler. O yüzden milyon kere açıklama yaptığım şeyi tekrar etmeyin ki konuyu sildirmeyelim. Ha gerekli muhabbetlere okeyiz gelin bu konu altında bol bol muhabbet edelim, goy goy yapalım ama sürekli konu tek olunca sarmıyor bunaltıyorsunuz insanları. Geliştiriliyor işte neyin ne zaman geleceği belli değil ki zaten aylar sürüyor yapacak bir şey yok bunu daha önce de çok kez söyledim. Hiçbir mobil oyunda bu kadar sık güncelleme ve içerik de bulamazsınız bunu ayrıca da belirtmiş olayım. Şu ana kadar yapılan içeriklerin tamamı için ayrı ayrı uğraşıldı özen gösterildi. Sıradan basit şeyler de yapabilirdik ama yapmıyoruz. Çünkü genel kalite çok yüksek o yüzden yeni nesil bir oyuna yakışır seviyede içerikler üretmemiz gerekiyor sıradan çalıntı işlerle değil.

Konudan bağımsız olarak;

Benim ya da bir başka geliştiricinin hayatı yalnızca geliştirdiği şey(ler)den ibaret olamaz. Bilmeniz gerektiği kadarını söyleyeceğim benim maalesef öyle herkesinki gibi sıradan bir hayatım ya da çevrem yok haliyle çözmem gereken yığınla saçmalık var. Bir kısmı bir şekilde halledebilmişken bir kısmıyla halen uğraşıyorum. Normal şartlarda geliştiricilerin özel hayatları oyuncuların s*nde bile değildir ama oluşturduğumuz kitlenin büyük bir kısmı samimi olduğu için kısmen de olsa paylaşmakta bir beis görmüyorum. O yüzden anlayışlı olun saygılı olun yazdıklarınız beni bizi A geliştiricisini B yazılımcısını etkilemez en fazla kitleyle aranızı bozarsınız.

Bekleyin güzel şeyler gelecek. Ben de Allah nasip ederse en kısa zamanda toparlanıp her zamanki gibi orijinal işlerle piyasaya dönerim sık sık güncelleme yok farkındayım çünkü bir süredir ben yokum. Şimdilik düzen kurmaya çalışıyorum sabredin diğer yeni geliştirici arkadaşlar da var güzel şeyler yapacaklar.

25 Beğeni

We are always waiting, my friend, thank you for the beautiful game, yes, it is worth waiting for, because it is not like any other game, it is fabulous and wonderful, and working on it is not easy, because it requires a lot of fatigue, we support you, my friend, keep going, you are a legend

3 Beğeni

Да согласен что терпение надо иметь! Всё правельно говоришь дружище. Все просто не понимают. Что работы ещё очень много над игрой. И не хватает у вас времени. Но всё ждут с нетерпением выхода обновления. С уважением bars truckers 142.

I heard one of their staff announce that closed beta tester for new map has begins. Is it true? :thinking:

Update to closed beta still not released, will be released soon :+1:t3:

2 Beğeni

I’ve do some research by myself about new map Wanda Software working on. It was really big Gotthard Pass map and it’s based on real world in big scale! :scream::exploding_head:

So far, I’m not sure how far developers will cover this map because under the Gotthard Pass mountain, there is indeed a highway tunnel 16KM long called Gotthard Tunnel, but there is a possibility that the Gotthard Pass map is bigger than what is shown in the picture below.

This is a comparison map of Gotthard Pass Real Life with ToE3.

*The red dot shown from what screenshots has shared by devs in Discord. It begins from left to right same with picture arranged below.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

*Possibility this tunnel take place in picture 6 area (red S drawn in first picture above)

It really impressive when they built route quality like this for the first time in truck simulator mobile based on real world, but in very big scale! Now, I’m thinking which map gonna be coming next with quality like this once Gotthard Pass map release soon. :sparkles:

7 Beğeni

Herkes sesiz

Çocuklarımız görecek merak etme biz goremesekte

2 Beğeni

Herkez beklemekte elimizden gelen birşey yok

Elimizden gelen bişey var aslında.
Yapımcıları “güncelleme nerde?” tarzı sorular sorarak sık boğaz etmek yerine (aynı şekilde discord sunucusundaki yetkilileri de) biraz anlayış gösterip onlara vakit tanımalıyız. Evet eskiden bende nerde kaldı falan diyordum 1 sene önce falan fakat artık bu işlerin içine girince ne kadar uzun ve zor bir iş olduğunu anladım ve şuan sabırla bekliyorum. Ha bende heyecanlanıyor muyum tabiki heyecanlanıyorum sonuçta büyük bir projeye gerçekten büyük bir harita geliyor, hatta Lech’in 3 katı diyebiliriz. Yani elimizden gelen şey yapımcıların yaptığı işe saygı duyup sabırla beklemek. 2 ay sürer, 4 ay sürer bilinmez fakat sayılı gün çabuk geçer…

4 Beğeni

Mazotları fulleyin mesajı yapimcıları yazmasını iple çekiyoruz , iyi çalışmalar

Mazotları fulleyin

5 Beğeni

Bir gelişme mi var

Sen yapımcı mı oldun abi.ne ara.ne zaman.:grin:
(Mizah amaçlı söylenmiştir.lütfen yanlış anlayıp ban atmayınız.):hugs:

Mazot 46 lira dayı :moyai:

1 Beğeni

Buraya yazıyorum 50 tl olacak.

1 Beğeni

Erken doldurun zamsız fulleyin. :stuck_out_tongue: Güncelleme beklerken işsiz işsiz yatmayın.

6 Beğeni

35 cekicim var hepsi full artı full sonra dagı deleriz :sweat_smile: