Truckers of Europe 3 (ana konu)

Maybe if you hadn’t violated the rules, you would still be participating in the server

The problem in their server is poor management. Before I banned, most moderator are new back then (new open recruitment) and they just warn (4 is limit) without giving a notice first even to new people.

1 year ago, I got violation due argument about game features and the person who starts argue me first didn’t get warn but me instead. How unfair is that?

I don’t think think this community will give a chance to appeal my violation Discord.

2 Beğeni

Server officials consist of completely experienced and experienced people. The new authorities may have unintentionally made the wrong decisions. Can you give me your discord username?

1 Beğeni

I don’t agree with your opinion because the staff on the server have the permission to ban, warn, kick without informing you. When you are banned from the server, you can find out the reason for your ban by the “bot” with an automatic message.

3 Beğeni

I agree totally with you staff in discord its very unprofessional, lot off people are out including me, you cant even joke, or discussing about game, they bann us for small reasons and theen refuse to remove it after several months

1 Beğeni

It’s same as username here, “Hadzrien#6974”

1 Beğeni

Карта будет какая, и что дальше планируется?

Yani çeviriyle her dili deniyorsunuz. Arkadaşlar karşınızdaki adamlar salak mı zannediyorsunuz?
Ne bu acele ne bu telaş. Adamlar bişey geleceği zaman belirtiyorlar. Valla şu konu sayesinde çöp forumlar gibi gözükeceğiz diye korkuyorum. Kilitlenme şansı varsa çok iyi olur bence.

7 Beğeni

Adam doğru
söylüyor, sunucu tarikat camisi gibi isteyen istediği kişiyi banlıyor, saçma sapan sebeplerden ötürü. Çok komik bir durum fakat beni ismimden dolayı banladılar hiçbir uyarı yapılmadan, ve bu durumu ben tekte yaşamadım bir sürü insan var saçma sebeplerden dolayı uyarı bile almadan banlananlar. Sizde üst yönetim olarak ilgilenmiyorsunuz umrunuzda bile olmuyor. Sunucuda KHL Transport, NVK transport gibi sağlam üyelerinde olduğu kişileri banladılar saçma sebeplerden. Umarım bu güzel oyunun sunucusunu bu yönetimden temizlerler

2 Beğeni

Yasaklananlar için SimülasyonTürk sunucusunda Toe3 odası açarız.

1 Beğeni

TOE3 odası açtım.

2 Beğeni

Привет Хасан на турецком сервере будет русским чат информационный?

Sunucuya katıldığınızdan itibaren kuralları kabul etme sayfası gözünüzün önüne gelmektedir ve okusanız veya okumasanız bile kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Kullanıcı adınızın uygunsuz harfler içerdiğini moderatörler size söylemek zorunda değiller :)) Yasak olan, olmayan her şey kurallar kısmında açıklanmıştır, sadece kuralların var olduğunu bilmeniz gerekiyor yoksa ben neden banlandım demeye devam edersiniz.

4 Beğeni

Everyone complaining about the staff but as always they keep with excuses, like they have right every time, i hope our devs can change this current situation on discord server.

1 Beğeni

Sunucu yetkililerine karşı yaptığınız bu tutumu anlamıyorum. Sunucu yöneticileri ve yetkilileri sadece wanda Software sunucusunda değiller. Çoğu mobil oyun ve topluluk sunucusunu bizim ekibimiz yönetiyor fakat sadece wanda softwareden bu tür şikayetler alıyoruz. İsminde saçma sapan kelimeler var ise uyarılmadan banlanırsın. Bu kurallarda yazıyor sizi kimsenin uyarmasına gerek yok. Yetkililer deneyimli ve tecrübeli kişiler gelip de burda parktaki çocuğu şikayet eder gibi şikayet etmenize gerek yok.

3 Beğeni

Ayrıca belirteyim, Wanda Software sunucusu şuan discord üzerindeki en büyük 10 gaming sunucusu arasından ve yavaş yavaş birinciliğe doğru ilerliyor.

2 Beğeni

Mobil kamyon simülatöründe tekiz diyorum :DD

4 Beğeni

@bertan06 abi biliyorum yorum kaldırılacak ama ben yinede atayım şu uçak oyununu oynayacağına şu oyunu geliştirmeye baksak şuan bu oyun piyasada çok tutulan bir oyun ortaya

oha çüş lan harbiden nasıl bir salaklık bu mobildekiler niye bu kadar cahil ve anlayışsız. iki şeyi birbirinden ayıramayacak kadar ama neyse ortadoğu’da normal.

5 Beğeni

Adam senin dediğin şeyleri yapmak zorunda değil.ayrıca bertan abi dışında 9 kişi daha var şirkette.bir gün adamın sinirini tepesine getireceksiniz.en sonunda da adam gibi bir tır oyunu oynayamayacaksınız.hak ta harita güncellemesi gelecek yakında