Truckers of Europe 3 (ana konu)

sual melekleri bile bu kadar soru sormuyor
kaç aylıksınız bebeler
adamlar yeri geldikçe açıklama yapıyorlar zaten halen o gelecek mi güncelleme ne zaman onu yapın bunu yapın. bi bitmediniz be

7 Beğeni

okadar yuzsuz ve dusuncesizler ki anlatamam. adami yasakliyorum yasagin bittigi gun burada aliyor solugu. ilginc insanlar.

6 Beğeni

Oyun parkına çevirdiler bebeler

Bence konuyu belirli kişiler haricinde kimse yorum yazmasın olarak ayarlayabilirsen güzel olur abi.

3 Beğeni

baba o zaman bu forumun bi anlamı olmuyo ki dc si olmayan adamlar buraya bakıp bilgi alıyo

Dc kullanmaya yaşı yetmeyen bebeler mi desek ona

bilgi alıyor işte birşey yazmalarına gerek yok

I have Discord but unable to access to Wanda server since I banned from their server. I’m never insult people there, yet ban due very small guilt, but still finding way to appeal my ban issue after a year now.

1 Beğeni

Herkese iyi akşamlar bu yazım Bertan beye öncelikle merhaba son gelen 0.44 güncellemesini geldiğinden beri aralıksız oynuyorum oyunda bana göre eksikler var. Birinci olarak kendi dorsemizle iş alırken (örnek 0x3 oversize dorse) benim dorsenin taşıyabileciği kargolar var ama gerçekteki gibi örnekteki dorseyle (0x2 oversize dorse) nin taşıyabileceği yükleride taşıya bilmemiz lazım (bu konu çoğu dorse için geçerli) İkinci olarak kendi dorselerimizle daha fazla tonajlı yükler alabilsek (örnek kapaklı damper dorseyle 20-25 ton taşıya bilelim) bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim (bunlar benim düşüncelerimdir oyunu kötülemek gibi bir niyetim yoktur)

1 Beğeni

images
Bu şehrin Avrupa yakası olduğu için öneri adı İstanbul eklenmelidir.

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

2 Beğeni

Все спрашивают когда уже придут двойные трейлеры, и аксесуры? Бертан пожалуста ответь на мой вопрос. Жду с нетерпением ответа.

1 Beğeni

@bertan06 2024’e gireceğiz yakında oyun için ne gibi planlarınız var veya farklı projeler yapmayı planlıyormusunuz ?

4 Beğeni

Yeni dorseler yolda …

4 Beğeni

@bertan06 abi bu dorseler haritayla birliktemi gelecek

Abi dorseye ledler gelsinya güzel olur ama bide araba dorsesi gelsin araba taşıyak :smiley: vede farklı korna havalı korna çesitleri de gelse :slight_smile: efsane olur yani

Hepsini yapacağım şu an için başka bir harita ve yeni dorseler üzerinde çalışıyorum vakit bulursam aksesuar çeşitliliği yeni sesler kornalar vs. ekleyeceğim.

13 Beğeni

Tamam abi tşk ederm :slight_smile:

When will the DLC mod come? Thank you, she is the best and most beautiful Wanda

Bu yeni harita tamamlandı anlamına mı geliyor acaba :cowboy_hat_face:

2 Beğeni