Truckers of Europe 3 (ana konu)

@bertan06 abi yük alma sistemi ETS 2 deki gibimi olacak özel dorse geldiği zaman yani yükleri gidip bizmi yükleyecez

1 Beğeni

@bertan06 Bertan usta böyle bir görüntü paylaş tinizmi

Bertan abi değil bu discorddaki moderatörlerden the rain

Arkadaşlar dorse skin kanalı asılmış güncelleme yakın

Arkadaşlar ss aldığımda telefona düşmüyor galeride siyah gözüküyor zarchiver dada gözükmüyor önceden böyle bi sorun yoktu başına gelen varmı nası düzeltilir

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

2 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Satın alınabilir dorse güncellemesi sadece “kapalı beta” kullanıcılarına özel geldi arkadaşlar. Yani herkese gelen bir güncelleme değil, oradaki arkadaşlar test ettikten sonra herhangi bir sorun ile karşılaşılmazsa herkese açık olarak paylaşılacak.

Daha fazla bilgi için Wanda Software adresinden discord sunucusuna katılabilirsiniz.

1 Beğeni

Herkese merhaba…

Üzerinde çalıştığımız oldukça geniş, keyifli ve manzaralı bir alan olan ‘Gotthard Geçidi’ haritasından bazı görselleri paylaşmak istiyorum.
(Bazı yeni fizikler ve daha fazlası yakında)

Harika bir gün diliyorum.

26 Beğeni

Kolay gelsin ismail abi ve wanda software ekibi.:sunglasses:

1 Beğeni

İsmail’im döktürmüş gene eline sağlık gardaşım :slight_smile:

3 Beğeni

Bu arada ismail hocam bence bu harita güncellemesinin optimizasyonunun iyi olması lazım.çünkü hem lech şehrinden 2-3kat büyük olduğu için hem de düşük cihazlarda oyunu oynayanlar için(ben de dahil😊).Tekrardan kolay gelsin.iyi günler.

1 Beğeni
8 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyoruz İsmail abi ellerinize sağlık kolay gelsin :heart:

<:ToE3:989477074232295434> @everyone merhaba, Açık beta için PlayStore’a yeni güncelleme gönderildi. PlayStore ve AppStore’daki tam güncelleme yakında kullanıma sunulacak. V0.44’teki yenilikler neler? -Sahip olunabilir treylerler eklendi. - Römork tekerleği özelleştirmeleri eklendi. - Römorklar için özel görünüm özelliği eklendi. -1 adet özel egzoz sesi eklendi. Menüden treyler bayisini ziyaret ederek istediğiniz treyleri satın alabilir, treyler renklerini ayarlayabilir, jantları kişiselleştirebilir ve treylere dilediğiniz gibi kaplamalar ekleyebilirsiniz (Fragman şablonları için bu bölüme <#1181064350115581972> bakabilirsiniz). İş menüsünden römorkunuza uygun yükleri seçebilirsiniz.

Mahsallah

4 Beğeni

Doku kaplaması ve model gerçekten kaliteli olmuş, gördüğümde oldukça şaşırdım. Ellerine sağlık :slight_smile:

1 Beğeni

Abi keşke dorseyede ledler gelse yapılsa güzel olur

abi sürücüler kısmı nezaman gelir?

@bertan06 ustam dorse kabloları ve ledler ne zaman gelir