Truckers of Europe 3 (ana konu)

Abi son bir sorum var bunuda cevaplarsan çok iyi olur dorse dingil kaldırma getirecekmisin tek yada çift dingil kaldırma :blush::blush:

Aynen kardeşim gelse çok güzel olur inşallah bu güncelleme de gelir

Güncelleme seneye gelecek

2 Beğeni

Son güncellemeden sonra oyun çok kasmaya başladı o kadar harita tır vs geldi onlarda bu kadar etki etmemişti umarım kısa sürede düzeltilir

1 Beğeni

Abi Instagram da wanda software tr hesabında online bilgisini buldu gerçekmi lütfen cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

aynen özelikle internet aciken

tabii bir de ayrı convoy sunucusu olacakmış
kışları da winter mod kurulacak

4 Beğeni

Online gelecek ama yakın zamanda değil

Online 2024 sonuna doğru gelir bence.online yapılması zor iş çünkü.yapımcılar geleceği zaman haber verir zaten discord ve buradan

Evet dostum

Bazı özellikler üzerinde çalışıyoruz bunlar resmî olarak duyurulmuş şeyler değil ki zaten multiplayer vs. gibi özellikleri çıkış tarihinden bu yana söylüyoruz yeni bir şey değil. Önem sırasına göre ilerlediğimiz için tüm bu özellikler de yeri geldiğinde tekrar konuşulacak duyurulacak sss bölümünde zaten olan şeyler o yüzden olacak mı gelecek mi gibi soruları sormanıza gerek yok elbette olacak. Her şey zamanla gelecek biraz sabır ne zaman gelecek ne olacak gibi soruları cevaplamıyoruz bunu da tekrar belirteyim.

12 Beğeni

Bertan im happy to hear that, finally you and your team working hard and quickly, i hope soon you have time to work a bit on graphics serrations. And vegetation quality, this its not criticism just i love to see our game to step up on another level, keep working as always, best android game till now, :clap:

Montajı bizzat ben yaptım. Burdaki amacımız multiplayer geldi hadi oleey millet demek değildi. Eğer Multiplayer gelseydi nasıl gözükür manasında idi. Staff team yani bizim planımızdı bu ayrıca zaten bu fotoğraf tmp şablon alınarak yapıldı. Nasıl inandınız anlamıyorum. Ayrıca biz hep diyoruz yapımcılar bir fotoğraf/video/yazı yani kısaca bir haber paylaşmadan başka hiç kimseye inanmayın. Ve Bertan Abi’nin de dediği gibi yeni çıkan bişey değil, önceden de haberi verilmişti bu özelliğin.

2 Beğeni

Olsa güzel olurdu ama :joy:

Hakkını vermek lazım baya gerçekçi olmuş knkm eline sağlık :ok_hand:

1 Beğeni

Привет! Бертан а что поповоду аксессуары и двойными прицепами? Эду ответ

Ark online montajmis wanda tr de paylastılar

amatörce davranışlar vol 545621

3 Beğeni

burada da ban atmaları yakındır merak etme yusuf73

@bertan06 abi bu axorun ayna demiri neden böyle eğri gerçekte böyle değil acaba haberiniz varmı yoksa bu bir bug falanmı