Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bu isten anlayan biri yardimci olsa iyi olur moderatore yazin demislwr de yukarida ama mesaj kabul etmiyor kime ulasalim

Kardeşim ban yediysen hiç Bir şekilde giremessin anca teli degistirecen

1 Beğeni

Fark eder mi :wink:

Discord adınız nedir yeni olan değil eski hesabınızın

Artık gelsin güncelleme ya

Benimkini de Kaldırırmısınız hocam Üzür dilerim rahatsızlık verdiğim için olay zaten nerdeyse 1 yıl oldu ban yiyeli ve pişmanım açıkçası discord adım vazrentar

1 Beğeni

usta toplu af mı getirsen bak o kadar kişi pişmanız diyo bi daha yapmayız diyo

1 Beğeni

Bertan ustam ne oluyor

Bı sorun mu var

Bertan abi şu duman olayı çok kötü kimsede beğenmiyor zaten ona bir ayar getir açma kapatma duman açık oyun oynuyamıyoruz FPS 0 a düşüyor sonuçta herkesin telefonu üstün değil duman geldi geleli oyun oynuyamıyoruz acil bir çözüm bul

2 Beğeni

@bertan06 abi oyuna gelen yeni güncelleme de telefonun jarjı hızlı bitiyor ve dumana bir ayar yapın lütfen para hep 1m kaldı diyer versiyonda 2.743 m olmuştu bu güncelleme de çok hata var en kısa zamanda düzeltin lütfen

1 Beğeni

(oynayamıyorum)

@bertan06 1 Milyon Olayı Hata mı harcayalım mı veya hata değilde hediye flan mi (etiket icin özür dilerim)

BENDEDE OYLE NEDEN

Blok-alıntı

Bu duman işine care bulunmazsa oyun oynanmaz en iyisi kapatma özelliği gelmesi zaten bende hiç sevmiyorum bide çok kastırıyor

Bu bug güncellemesi yaptım benim param 1.331.000 k ve oyuna girdim 331k param gitti bütün emeklerim gitti şimdi 1mn kalmış sadece geri kalan 331k sayın yapımcılar .

Kara tren gecikir belki hiç gelmez :joy::joy:

1 Beğeni

Kaldırma ayarı gelsin ya oyunu oynuyamıyoruz

1 Beğeni

Bertan abi Yeni Güncelleme geldi ama param gelmedi para hala 1m hala lütfen düzeltin para hepsi gitti param 2740 tı şimdi de 1m var offfyaaaa

1 Beğeni

dont speak for everyone, some of us like it