Truckers of Europe 3 (ana konu)

Yalan haber verme.güncelleme gelmeyeli 2 ay bile olmamış daha

1 Beğeni

Bu arada bertan hocam bir gelişme var mı @bertan06 ya da bu güncelleme de bizleri neler bekliyor.rahatsız ettiysem kusuruma bakmayın.iyi akşamlar.

Çok soruyorsunuz cevap vermeye zamanım olmuyor şu an bir kaç özellik ve iki yeni kamyon sıradaki güncelleme için hazır sayılır fakat özellikler ve kamyonlar ayrı ayrı güncellemelerle de gelebilir toplu bir güncelleme de getirilebilir bu konuda net bir şey yok.

9 Beğeni

Sir, is the update close, how much time does it take?

o gün bu gün değil ama demi abi :d

Ara güncelleme o bu oyuna 6 aydır adam akıllı birşey geldi mi ?

evet 22 ağustosda geldi ve herkesin beklediği birşey idi ve geldi adam akıllı güncelleme ?

1 Beğeni

Fotoğraf güncellemesi gelmeden önce istemeyi biliyordunuz(sadece sen değil).şimdi de adam akıllı güncelleme gelmedi diyorsunuz.

çok uzun süre yoktum da unity motoruna geçiş tam olarak ne ifade ediyo oyun oynanış vesaire
grafikler piksel olmaz inşallah ama piksel olsa da oynarız orası ayrı :smiley:
şu Axor da hararet yapıyo bi seferde bi depo benzin yakıyo çok eskidi artık ya Bertan ustam ellerinden öper :smiley:

unity motoruna geciş yapılmadı zaten hala unityde yapılıyor

1 Beğeni

Galeriden satılık 2023 uzay gemisi :sunglasses:

4 Beğeni

T range kayışşşşş

1 Beğeni

usta az yukarıda oyun motorunun değişeceği gibi bi muhabbet dönmüş de ondan sordum yav

Şu range t gelsede 128 ton çeksem :frowning:

Dc baglatisina basiyorum surekli bu cikiyor neyapacam ya 3 gundur giremiyorum dc kanaliniza

Ban yemişsin :joy:

Nasil girecem peki dc ye skinlere bakiyordum ne guzel

@bertan06 Hocam inşallah dediğiniz gibi olur.yeni araçtan sonra bekliyoruz.

1 Beğeni

Yeni hesap aç.

Yeni hesapta actim yine ayni sey yaziyor