Truckers of Europe 3 (ana konu)

sakin olun la gençler :smiley:
duman şu anda daha test aşamasında ileride ayar gelir rahat olun
bi de duman kapkara ne oldu yav tırların motor mu bitti :smiley:

2 Beğeni

Alexis don’t be too offensive! I’m not try to defend him but some of his statement is true. Dust effect on offroads currently already good enough makes FPS drop, at least in minimal impact for low end device like me.

But I do agree if developer add it as options to turn on & off for better performance as Yusuf mention about it just like graphics setting.

1 Beğeni

Arkadaşlar ayarlarda müzik seçeneyi gördüm çok yakında falan diyor ne ola bilir

1 Beğeni

2 Beğeni

bence muzik dediğine göre kişisel dorse flan

2 Beğeni

Sahne Hazır Abi @bertan06 sendeyiz

1 Beğeni

Artık güncelleme gelsin ya beklmekten ağaç olduk

1 Beğeni

Güncelleme de emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık TEO3 BİR AYRICALIKTIR :nazar_amulet::nazar_amulet::tr: @bertan06

Bertan Abi şimdi bize atılan dosyadaki turkey karşısındaki linkimi değiştiricez veya turkish yazan yerin karşısındaki yere mi link yapıştırıcaz

Örnek ;

Slow türk: Link (birde kaç boşluk birakcaz flan ?)

şeklindemi ?

1 Beğeni

emeği geçen herkese teşekkür ederiz gerçekten beklememiz deyiz

2 Beğeni

Bana gelmdi güncelleme betadayım

1 Beğeni

What a great and beautiful truck! But the only thing I feel less exciting is engine sounds. It’s realistic as real truck but sounds quality a bit poor, like recorded from cheap microphone from mobile or something same with Ford F-Max.

I don’t know why you did not use engine sounds anymore from EVR like DAF truck you did before.

2 Beğeni

Bertan usta bu durum a el atın Beta olanların yarısına güncelleme gelmedi :heart_eyes:

1 Beğeni

@bertan06 hocam böyle bir sıkıntı var.müzik çalmıyor,yazılar gözükmüyor.çözerseniz iyi olur.cihazım samsung galaxy j5 2016.android vesiyonu:7.1.1.(not:discordda bugs bölümüne de yazılmıştır.iyi çalışmalar.

baba sorması ayıp bu radyo hangi format müzik ile çalışıyo MP3 ve MP4 denedim olmadı CD falan mı var yoksa haberimiz yok :grin:

Bertan abi tırlara skin yapamıyorm çözümü varmı acaba önceden yapabiliyordum simdi ise olmuyo yapabilen varsa söleyebilirmi?

Ekranı ikiye bölerek yapabilirsin dostum şuan yapımcılar birşey yapamaz heralde çünkü android obb ve data dosyalarına erişimi engelledi eğer bulursam nasıl yapılacağını buraya atarım

1 Beğeni

Tamam karşim saol

Bu kişi için çözüm kardeşim, klibi YouTube’dan Türkçe’ye çevirmeniz gerekiyor.

1 Beğeni