Truckers of Europe 3 (ana konu)

Konuşmayı en çok sevdiğimiz şeyler hakkında hiçbir şey bilmediklerimiz

1 Beğeni

Screenshot_4
çok mantıklı bir yorum herkes bu ara güncellemeyi çok merak ediyor herkesden farklı düşünceler geliyor.En Merak ettiğim güncellemelerden birtanesi :9

4 Beğeni

Bir de sadece tek radyo gelmeyecek sanırsam çünkü bertan abi yeni özelliklerin olduğu ara güncelleme demiş.birden fazla yeni özellik eklenecek yani bence.

1 Beğeni

Kanka saf mısın biraz sen? Bu site için konuşmuyorum. Oyuna eklediğin zaman Volvo demeyecek mi sen benim aracımı benden habersiz oyununa eklemişsin, hani benim lisans ücretim? Sizin kafanızla o zaman indie oyunların hepsinde bütün markalar telif hakkı alınmadan kullanılsın, nasılsa kim bilecek dimi? :smiley:

3 Beğeni

Selam Sezer ben oyunu sildim yeniden yükledim ama eski hesap gelmiyor lütfen bu bu hatamı eski hesabımı alamıyorum diyoki
Önce oturum açın! Diyor lütfen yardım et lütfen

1 Beğeni

Selam Bertan trukers Of Europa 3 oyun hesabım gelmiyor böyle hata veriyor lütfen sizden yalvarıyorum lütfen bu hatayı düzeltmek için bana yardımcı olun
Diyor ki önce oturum açın! Diyor :sob::sob::sob::sob:

Evet bende de aynı sorun var

Cloud save bozulmuştur o zaman geçmiş olsun. Sıkıntılı bir durum. :confused:

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

knk farklı bir telefondan dene bendedede oluyor arada pc üzerinde güncellemelerde düzeliyor ama tam bilmiyorum güncellemeyi bekle olmadı farklı telefondan dene

1 Beğeni

Merak etmeyin sorunu düzeltim oldu sonunda
Bu arada ara güncelleme ne zaman gelecek acaba çok merak ediyorum

2 Beğeni

Cloud save ile ilgili herhangi bir sorun yok farklı cihazlarda da test ettim. Başka bir sorun olursa bildirin bakarız yine.

Tekrar bilgi vereyim daha önceden de dediğim gibi aksaklıklar var maalesef bunun için yapabileceğimiz pek bir şey yok. Bunlardan biri de bütün geliştiricileri ilgilendiren/etkileyen Unity tarafı ile ilgili önemli bir kaç gelişmeydi yani yeni yeni beklenmedik şeyler çıkıyor ve geliştirici ekibimizin de her kademede bu duruma ayak uydurması ve büyümesi gerekiyordu. Haliyle yeni bazı durumlar oldu ve buna göre planlamalar yapıldı. Bu bir eşik aslında sıkıntılı süreçleri atlattıktan sonra kısa bir sürede güncellemelerin sıklığı muhakkak daha da artırılacaktır.

Arka planda çalışmalar her zamanki gibi devam ediyor durdurulan ya da yapılmayan hiçbir şey yok inanmayın yani o tarz haberlere :smiley: Oyuncular ne istiyorsa yapmaya devam ediyoruz zaten güncellemelerden anlamanız mümkün sırayla bir şeyler geliyor deneniyor yapılıyor.

15 Beğeni

Kolay geslin,emeğinize sağlık abi

4 Beğeni

Bertan hocam sanırsam çarşamba günü bir haber paylaşacaktınız.yeni haber ne zaman paylaşılır discorddan?

2 Beğeni

Emeğinize sağlık abim kolay gelsin yakında yeni güncellemeyi bekliyoruz

1 Beğeni

şu tırınızı iyi ceken yere dediğin olay radyomu :D?

1 Beğeni

Evet haber paylaşacaktık fakat vakit olmadı belki yarın bir ihtimal paylaşılır orada güncelleme detaylarını falan öğrenirsiniz. Başka bir şey olursa yine her zamanki gibi duyururuz.

14 Beğeni

Kardeşim Barton, YouTube’da içerik yaratıcısıyım ve aynı hesapta yüksek seviyeli bir hesabım olduğunu kanıtlayan videolarım var ama oyunu başka bir cihaza indirdim ve seviye düşüktü, sonra indirdim ve sorun çözülmedi.Ana hesaba dönüp save yaptım sonra indirdim hesabım gitti ve seviyeye geri döndüm.Benimki 3 ay önce ve hatta aynı sorunu yaşayan takipçilerim bile var ve Şu anda 0.3808 sürümündeyim. Çözümün ne olduğunu bilmiyorum.

1 Beğeni

Çalışmanızı ve oyununuzu gerçekten çok seviyorum, size başarılar diliyorum ve rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

3 Beğeni

Sorun var mı yok mu diye ofiste de baktık yine bir sorun çıkmadı. Muhtemelen Google ve hesabınızla alâkalı bir sorun olabilir. İnternet bağlantınıza dikkat edin belki onunla da ilgili olabilir ancak sorun yaşıyorsanız en olası ihtimal Google tarafıdır.

9 Beğeni