Truckers of Europe 3 (ana konu)

Teşekkür ederim bilgin için Abdullah, ben bile bilmiyordum.

1 Beğeni

Fazla konuyu kriletip LÜTFEN Sonucunda Bizi Madur Etmeeeeee ! @Abdullah_Cetintas

1 Beğeni

Tamamdır kankam iyi günler.

1 Beğeni

Renovate için dış kısım tamamlandı interior çizimlerine de ilerleyen zamanlarda başlanacak yarın muhtemelen bir haber paylaşırız son durumla ilgili. Yeni özelliklerin olduğu ara bir güncelleme gelecek bunların da duyurusunu yapacağız arabanızı iyi çeken bir yere çekin :smiley:

18 Beğeni

Bilgi için teşekkürler,kolay gelsin.

İnşallah kabin içi modifiye gelir bu ara güncelleme de :heart_eyes:

1 Beğeni

@bertan06 abi kırmızı ışık,ters yön ve hız sınırı cezaları gelse,ayarlardan cezaları açma kapama ayarı olsa?

3 Beğeni

Bertan abi ilerki güncelllemede tır logolarını kaldırmanızı bekliyorum haberiniz içinde teşekkürler👏🏻

2 Beğeni

bu volvo logosunu artık net bir şekilde görelim ayrıca bugün range t için para biriktirmeye başladım bile☺️

2 Beğeni

Güncelleme gelmedi :face_with_raised_eyebrow:

Aynen sonra Volvo’dan gelen tazminat cezasını da sen ödersin artık.

Yarın için söylendi.Saat 00 ve sonraki saatleri bugün olur.Bu saatlerde yarın söz konusuysa o saatlerin günü değil ondan sonraki gün kastediliyor.

2 Beğeni

Arkadaslar konuya guncelleme nerede kaldi yazana 5 gun BAN… isteyen varsa deneyebilir. Konuyu dagitana, yazmak icin yazana, bos muhabbet yapana da hediyelerimiz var.

8 Beğeni

5 gün az bu kişilere 2 3 aylık ban yok mu

1 Beğeni

Bence sinirsiz ban atınız diyeceğim de sürekli yeni hesap açıp türüyorlar :smiley: Anlamıyorum bir yerde bu konunun bu forumun reklamı mı yapılıyor nereden geliyor bunlar

Benim amacim aslinda onlari tekrardan topluma kazandirmak :slight_smile: insan gibi forumda bilgi paylasimi yapip istedigin konuya ulasabilmek ama gorebilecekmiyiz soz vermiyorum :slight_smile: yoksa kalici ban atmak sorun degil.iyi forumlar.

3 Beğeni

@bertan06 hocam bu trafik niye boyle bi andan duruyo rampa assagı 70 ile gidiyo birbirlerlerini bekliyolar genelde sagda oluyor oyun 10 numara ama trafik oyundan soguttu

3 Beğeni

Volvo simulasyon park sitesinde gezecek kadar işsiz değil dimi

2 Beğeni

İşsizmiş demekki.

2 Beğeni

fasgfsaghjdgfhjsgfahjgfdhjgfajhsdgjhdfa