Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bertan Abi Renaultlarin iç modelemeye mi geçti niz :articulated_lorry:

1 Beğeni

Herif kafaya karpuz kabuğu geçirmiş :joy:

BU ARACİ OYUNA EKLEYECEKMİSİNİZ COK GUZLE OLUR
images

Çocukca sorular sormaya devam ediyorsunuz burası kitlenince de dc den modlara laf ediyorsunuz

1 Beğeni

Bertan did you noticed, In TOE3 drivers hands don’t turn along with the steering wheel, when viewing from exterior perspectives,

1 Beğeni

It was done this way for optimization reasons, I am sure it will be added in future updates.
@Emmanuel_Dwayne

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

tekrardan bir ara güncellememi gelecek yoksa yeni tır güncellemesimi bizi bekliyor acaba ?

1 Beğeni

Aynen ben de merak ediyorum.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

@bertan06 Hocam merhaba.Bu sıralar yoğun çalışıyorsunuz sanırsam.yeni gelecek güncellemede sadece yeni araç mı eklenecek yoksa yeni aracın yanında ek yeni özellikler de mi eklenecek(örnek:yeni aksesuar,özellikler)gibi.Kolay gelsin.

@bertan06 hocam kırkayak tarzı sasilerin gelme ihtimali varmı bide kürt egzoz yada bos egzoz cesitleri gelme ihtimali varmı , bu tırlar yolda ozelikle sagda oylece duruyorlar

Kırkayak kesin eklenmeyecek ama benzer şasiler için net birşey yok muhtemelen onlarda eklenmez oyun Avrupa’da geçtiği için

Efenim güncelleme gelmesine tahminen ne kadar kaldı sıkıldık aynı şeyleri yapmaktan bilgi varsa söyler misiniz?

1 Beğeni

Yapmama özgürlüğünüz var.

4 Beğeni

Hiç düşünmemiştim abi sağol.Şimdi gidip hiçbirşey yapmicam.

1 Beğeni

Çimlere dokunmanı tavsiye ediyorum.

1 Beğeni

Dedi 4 sunucuda birden discord moderatörlüğü yapan adam.

1 Beğeni

Seni neden rahatsız ediyor bu kadar bu durum :slight_smile: