Truckers of Europe 3 (ana konu)

@bertan06 abi artık güncellemeyi yolla ya canımız sıkılıyor

1 Beğeni

bilgilendirme yokmu :heart_eyes:

Yok :sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

11 dk önce bilgilendirilme yapıldı Discorddan

1 Beğeni

6 Beğeni

ARKADASLAR YENİ FOTO GELDİ

2 Beğeni

İyi ya 2024’ün ilk çeyreğinde gelir umarım.

1 Beğeni

İç Kısıma Noldu İç Kısma Başladılar Mı Ki Acaba Şuanda ;

Benim anlamadığım scania legend serisinin 4 ü birden kısa zamanda yapılıp gelmesi ancak 2 renault tırının çook çoook uzun zamanda yapılması ve hala güncelleme gelmemesi.Nasıl bir aksilik çıktı noldu çok merak ediyorum akıllarda binlerce soru var.

1 Beğeni

Noldu ya bir ara arkadaşlar sabırlı olun ekip küçük falan diyordun öve öve bitiremiyordun :cowboy_hat_face:

ARKADAŞLAR BİRAZ SABIRLI OLUN :heart_eyes:

Sabırlı Olamayız Çünkü :angry:

Dostum nerde paylaşıldı bu göremedim

I have spot something about Renault tires. In first picture, I notice this Renault have custom tires & rim, look closely…

…when I compare to latest wip image, all tires and rim are generic now. It’s not Scania (generic) tires used in modeling like we have in the game.

Do you will use that custom tires & rim from first image to the game? It’s not great to use generic tires honestly.

1 Beğeni

Benim anlamadığımda senin bu değişik soruların. Demek ki neymiş Legend serisi daha önceden hazırlanmış bekletiliyormuş. Renovate ise yeni modellenmeye başlanmış bu yüzden Legend serisine göre uzun sürmüş. Güncelleme hala gelmedi diyorsun bana 6 gün önce fotoğraf modu güncellemesi geldi bunun üstüne 1 hafta sonra güncelleme vermezler kendilerine göre politikaları ve belirlemiş oldukları projeler var. Son olarakta ne gibi bir aksilik çıktı diyorsun bizi ilgilendirmez kendi aralarında olan bir durum. Elektrikler kesilmiş, elektrik faturası ödenmemiştir vs vs. :grin: o yüzden sen kafana takma. Saçma sapan sorularla da konuyu kirletip durma. Daha önce bir çok kez sen ve senin gibiler yüzünden konu kilitlendi.

5 Beğeni

Gene kreş gibi olmuş burası, konunun kilitlenmeye ihtiyacı var sanırım. Oturup bu gençlikten medet umuyoruz biz de. :smiley:

1 Beğeni

@Hadzrien These are pictures created for the Discord announcement only. Well we haven’t plan custom tires for now. As always, you can customize wheels in the garage.

Her güncelleme ya da araç haritalar vs. aynı sürelerde gelecek diye bir durum yok. Güncellemeler 1 hafta sonra da gelebilir 1 ay sonra da gelebilir bunu zaten sık sık söylüyorum. Magazine lüzum yok çalışmalar düzenli bir şekilde devam ediyor. Normal şartlarda da güncellemelerde aksamalar olabiliyor. Oyun geliştirme süreçleri ve devamında gelen güncellemeler her zaman sıkıntılıdır zaman alır programlar hata verir yapıyla ilgili sorunlar çıkar vs. ama en nihayetinde her zamanki gibi güncellemeleri yayınlarız.

14 Beğeni

1000020464

Hocam oyunda ufak dikiz aynasını bombeli yapabilir misiniz?
@bertan06

Bence ona gerek yok. Ama ön ayna kesinlikle gelmesi lazım.

1 Beğeni

Aynen.Peron aynaların gelmesi lazım ve aynaların fps i eş zamanlı olması lazım ki gelecek bunlar.