Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bu tarz daha düşük kabin, kısa tampon vs. Gibi araçlar şantiye serisi araçlar oluyor yanlış bilmiyorsam. Yani daha özel yerlerde ve engebeli arazilerde çalışıyorlar. Oyunda şantiye serisi araçlar için bir planlama yapmadık ancak ileride talep olursa ekleyebiliriz.

8 Beğeni

Hocam renault lar ne durumda içi dışı her yeri bitti mi?

Teşekkürler abim

Eklenirse çok güzel olacağını şimdiden tahmin edebiliyorum :smiley: @bertan06

5 Beğeni

Bu Tasarım Nasıl Olmuş Abim (Ee Sonuçta Fedaiyiz)

@bertan06

4 Beğeni

Dostum,seni ekibe almaları lazım.

1 Beğeni

Selam aleyküm Bertan abi birşey soracamda şimdiden kusura bakmayın truckers Of Europa 3 multiplayer ne zaman gelecek lütfen bu cevap alabilirmiyim lütfen şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum

1 Beğeni

Oyunun temelleri bittikten sonra eklenir.2-3 sene içinde gelir bence

1 Beğeni

Nerde o günler :moyai:

Daha eklenecek birsürü birsürü şey olduğu için büyük ihtimal multi en son getirilir diye düşünüyorum ve en erken 2025-26 en geç 2028 yılında gelir.

En son 2025 bence. Çok da abartmasak mı :smiley:

1 Beğeni

Oo ünlü olduk :smiley:

2 Beğeni

İnşallah en kısa zamanda gelir.

1 Beğeni

Bir sonraki araç güncelleme oylamasında inşallah mercedes mp3 ve mp2 kasa actros eklenir.@bertan06

Aynen yapılması çok basit bir şey zaten :person_facepalming:

1 Beğeni

@bertan06 abi acı ama gerçek sen daha iyi sini bilirsin ama dorse dingilini getir artık viraj dönerken lastikleri hep yardık :joy:

2 Beğeni

Dostum bence bu kadar tır yeter.İlerleyen güncellemelerde özellikler arttırılmalı.Kabin içi modifiye,kişisel dorse,şoförler,aksesuar seçeneklerinin arttırılması vesaire…

3 Beğeni

Benim tahminimce Renovate araçları geldikten sonra Bertan abininde açıkladığı gibi özellikler gelecek yeni araçların gelmesi tahminen 3 ay sonrayı bulabilir özellik olarak şunlar eklenebilir : kırmızı ışık cezaları gişeler air süspansiyon sistemi (körük ) ve yeme içme simulasyonu tabi bunlar benim tahminim

2 Beğeni

Dorse dingili kaldırma ilerleyen güncellemelerde gelecek mi?
1000018887

2 Beğeni

Arkadaşlar mp3 istiyonuz anlıyorum da şuan tırdan çıkılıp özellik gelmesi lazım. Ha tır gelecekse de Axorun yüksek versiyonu olan değil, İveco S-Way veya daf xg serisi gibi yeni nesil tırlar gelmeli. Hatta yeni volvo fh da olabilir. Bize şuan gerekli olan dorse özelleştirmesi ve kabin özelleştirmesi.

2 Beğeni