Truckers of Europe 3 (ana konu)

Yarına kaldı maalesef yeni sistemler üzerinde çalıştığımız için entegrasyon süresi biraz zaman aldı.

10 Beğeni

abi ne zaman gelirse gelsinde o önemli değilde.fotoğraf modu %100 geliyo demi

Yazılım kısmıyla ilgili olduğu için fotoğraf modunun test edilmesi gerekiyor bir sıkıntı çıkmazsa gelir çıkarsa sonra gelir.

13 Beğeni

Merhaba benim cihazım xiaomi mi 11t truckers pf europe 3 te aşırı ısınıyor ve dokunmatik sorunu var.Kamerayı çevirirken dönmüyor.Miui sürümüyle mi alakalı sorun neyden kaynaklı bilmiyorum.

Selamlar.

Bir süredir beklenmedik gelişmelerden dolayı majör güncellemeleri duraklatmak zorunda kaldık. Kaldığımız yerden devam ediyoruz iki gün önce de fotoğraf modu güncellemesi yayınladık. Renovate R Ranger için de aynı gecikme söz konusuydu zaten son aşamaya dair haberi de Discord hesabımızda yayınladım. Şu an için dış modelleme tamamlandı yakında oyun içi görüntüler gelmeye başlayacak. Hem eski hem yeni kasa olacak. Çıkış tarihi ile alâkalı da bildiğiniz gibi net tarih vermiyoruz ancak bir sorun çıkmazsa Ağustos sonu Eylül başı gibi betaya göndeririz. (Tekrar edeyim net bir tarih değil.)

Haricinde harita projeleri, özellik güncellemeleri vs. gibi çalışmalarımız da her zamanki gibi devam ediyor. Renovate güncellemesinden sonra sıradaki büyük güncellemelerden biri de muhtemelen kişisel dorse, dorse yapılandırma, sürücüler ve yeni ekonomi sistemi üzerine olacak. Arada bir kaç ara güncellemeyle de daha interaktif içerikler getirmeyi planlıyoruz. Karakter ve oyuncu arasındaki etkileşim artırılacak ve yavaş yavaş açık dünya ögelerini de görmeye başlayacağız. İç aksesuarlar için de assetler hazırlanıyor, sırası geldiğinde bunun için de ayrı bir çalışmamız olacak. Tabii tüm bunlar her zamanki gibi öncelik sırasına göre getirilecek şeyler.

Bu arada bazı hatalar olabilir, bunları da sürekli olarak not edip çözmeye çalışıyoruz.

Yeni içeriklerle kaldığımız yerden devam, görüşmek üzere :wave:

22 Beğeni

BERTAN ABİM BASED Wanda Software Aşkı Var İçimizde

1 Beğeni

Başladı yine eski arkadaşlar :grin: dejavu oluyorum galiba ben

2 Beğeni

Tamamdır Bertan Hocam

Acaba renaultlarla beraber ekstra bir özellik eklenecek mi?Hadi hayırlısı.

HOCAM BÖYLE BİR ŞEY GELME İHTİMALİ VAR MI ? … BEN BİRAZ KALİTESİZ YAPTIM AMA SİZ YAPARSANIZ DAHA KALİTELİ OLUR :grin:

1 Beğeni

Arkadaşlar lütfen yapmayın konu yeniden kitlenecek bu gidişle neden cevabını bildiğiniz soruları soruyorsunuz

Sahiplenilebilir fragmandan bahsetmişken, gerçek markaya dayalı fragman olacak Wielton, Feldbinder & Krone? Umarım bu öneri gelecek özellikler için dikkate alınabilir.

1 Beğeni

I think it is not a recommendation to write to a small company to put all the trailer licenses. you want the features in big PC games for the game, even the most basic features are not yet complete… :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

What I mean is, they can used real brand trailers but in fictional way like trucks we have for example.

Just example fictional brands trailers
Wielton > Wayton
Krone > King

Reason I make this suggestion, these trailers has a lot modifications and more type of chassis long or short while current trailers in the game seems doesn’t have a lot modifications and choice.

But if this suggestion is not good that’s okay :man_shrugging:t2:

3 Beğeni

Dorse kabloları eklenir mi?

1 Beğeni

Bertan abi, oyuna şu tür araçlar için tamponlar eklenebilir mi? Bence 6x4 ve 8x4 araçlar için apayrı bir güzellik katıyor. Hiç yoktan Renault gelmeden sadece Renault’a eklense bile olur. Man için de baya güzel duruyor. Ben sevdim şahsen, seven de olacaktır diye tahmin ediyorum @bertan06

4 Beğeni

Beyler yani şu yukarıdaki bilgide yani T -Range Tırın İçine Mi Başlamışlar

Tam sürüme güncelleme gelmiştir.