Truckers of Europe 3 (ana konu)

Artık o kadar saçma istekler geliyor ki, adam gönderme yapmış xd

Abi oyuna çocuk yapma gelirmi tırda büyütsek felan biz ölünce o geçer (!)

2 Beğeni

Bence tuvalet ihtiyacı da gelmeli yolda sıkışınca kenara çekip ihtiyaç giderilmeli. Bunlar gelmezse bu oyuna oyun demem simülasyon değil mi bu ya !.d

1 Beğeni

ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUYU :heart_eyes:MEŞKUL ETMEYİN USTALAR NE GEREKİYOR SA YAPIYOR LAR DAHA FAZLASINI DA YAPIYORLAR İNŞALLAH GÜZEL YERLERE GİDECEZ

2 Beğeni

Herkese merhaba ,

Tam güncelleme (v0.37.7) PlayStore ve AppStore’a gönderilir.
Kullanılabilir olması birkaç saat sürebilir.

Ayrıca bugün İnşaat Sahası ve Alp Dağları harita genişletmelerinin ilerleyişini duyurmak istiyoruz.
İki ayrı harita üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

Sizlerle daha fazla oyun içi ekran görüntüsü paylaşmak istiyoruz. :point_down:
Takipte kalın ve iyi günler!

7 Beğeni

VABİSS :snake::snake::snake:

7 Beğeni

Yeni gelecek olan bölgenin görüntülerini gördüm ve baya sevdim mükemmel gözüküyor.Yapımcı abiler size kolay gelsin işiniz rast gitsin inşallah.

3 Beğeni

Buranın moderatörleri saygısızlık yapıyor üstelik yorumlarımı siliyor

1 Beğeni

Konuyu boş yere meşgul etmezseniz Moderatörler de yorumlarınızı silmez.

Arkadaş her seferinde konuya sanki önemli bir şey varmış gibi giriyorum çoğu boş boş mesajlarla karşılaşıyorum.

1 Beğeni

Haklısın. Banlamaları gerekiyordu.

1 Beğeni

Osman Cavdari banladim.( ozelden uygunsuz mesaj gondrme ) kendisine cevap vermeyin

2 Beğeni

Bu sitede bir sürü ciddi tartışma oldu ama bu konudaki kadar boş ve saçma değildi. Sürekli garip garip yorumlar, spam mesajlar, moderatöre uygunsuz mesajlar. Yani size ihtiyacımız falan yok? Tabii ki yasaklanacaksınız. Bu oyunun konusunu böyle saçma sapan şeylerle meşgul etmeye utanmayan banlanacak başka çaresi yok. Wanda’nın sunucusundan banlanacak kadar nasıl bir aptallık yapıyorsunuz ki sizi kovuyorlar?

14 Beğeni

En sonunda bezdirecekler bırakacam bu işleri köye yerleşecem patates soğan ekecem.

18 Beğeni

ne soğan mı ?

1 Beğeni

Kabin içi modifiye ne zaman gelir?Net bir tarih veremezsiniz biliyorum en azından tahmini bir tarih verebilir misiniz lütfen…

1 Beğeni

yarın geliyor, var mı başka sorusu olan?

5 Beğeni

bi yorum gördüydüm nerden hatırlamıyom da güncelleme geldiğinde yine güncelleme tarihi soracaklar diye dediydi adamın dediği harbiden tuttu la haklıymış adam
bunu discord da mod arkadaşlar ayriyeten ben ne alaka ama ben de belirttim satır satır yazdık gerektiğinde işsiz gibi
ben anlamıyom ya o kadar yazdık uyardık mod arkadaşların ayrı emeği üyelerin ayrı emeği oldu be adamlar 1-2 ay sabredin da Scania serisi gelmiş diyo güncelleme ne zaman allah allah

1 Beğeni

Sezer Özsoy’un discord’unda moderatörlük yaptığım zamanlar bi çocuk vardı, güncelleme gelene kadar “güncelleme ne zaman gelir, yarın mı gelir?” Diye mesaj atardı bak tıpatıp. Ben banlardım o yeni hesap açıp gelirdi, aynı olay işte reis :joy:

2 Beğeni

Knk O halan Daha var Artık Banlamaya uğraşamıyorum ahah

Oyunu oynamıyorum ancak bir önerim olacak. Forum sahipleri bu konuyu sadece yetkilendirecekleri kişilerin mesaj atabilecekleri şekilde düzenleyemezler mi? Böylece sadece yetkili birkaç kişi gerekli bilgilendirmeleri yapabilir. Ayrıca bug vs. için de yeni bir konu açılır, oraya da bug keşfedenler yazardı.

6 Beğeni