Truckers of Europe 3 (ana konu)

The rain yarın geliyor derken şaka amaçlı söyledin,değil mi ?:thinking:

ozaman ne anlami kaldi ! illa uyarilmasimi gerekiyor ? defalarca yapimci arkadaslarin bilgi paylasimi yaptigini ve yapacaklarini belirttik ayrica bug ile ilgili ayri konu acildi, DC uzerinden takip etmeyip buradan da bilgi alinsin diye konu acildi ama gereksiz yazismalar yuzunden yapimcinin son paylasimini bul bulabilirsen… oyunla ilgili hicbir fikrim yok almisligim da yok oyunu ama forumda en cok zamanimi bu konuyu duzende tutmak icin harciyorum.

8 Beğeni

valla kolay gelsin işiniz gerçekden çok zor

1 Beğeni

Gerçekten merak ediyorum, oyunda ki diğer dorseler dahil tüm araçlar ciddi derecede kaliteli modellenmişken şu iki dorse niye karton kutu gibi. Umarım daha detaylı hale getirirlir.

2 Beğeni

usta bunlar farklı renkte gelebiliyor bazen onlar da çok yakışıyor inan
bana mesela siyah olanı denk gelmişti üstteki dorsenin mis gibi duruyordu arkadaşlara kırmızı rengi denk gelmiş falan yani değişebiliyor bunlar mavi sarı oluyor
ama yapı konusuna gelirsek bu dorseye led yakışırdı tahminim çünkü tır ışıl ışılken dorse afedersin tabut gibi duruyo tır arkasında

1 Beğeni

Truckers of Europe 3 Scania Legend Series Güncellemesi

video için hala vakit ayıramadım giriip deneyemedim bile :smiley:

5 Beğeni

Denediğine değecek.

Stream RT Legend Series güncellemesinden sonra Alp Dağları ve İnşaat haritası için ekran görüntüleri paylaşıldı. Truckers of Europe 3 bu genişleme ile harika ortamlara ev sahipliği yapacak.

6 Beğeni

Bertan abi merhaba,oyununuz güncellemeler ile güzelleşirken bir sıkıntı var,oyun her güncellemede kasmaya başlıyor,lütfen getireceğiniz güncellemelerinin optimizasyonlarını iyi yapar mısınız,iyi günler.Cevap verirseniz sevinirim.

1 Beğeni

TEŞEKKÜRLER VANDA SOFRAME

3 Beğeni

Yok vanda sofra kahvaltısı.

3 Beğeni

bertan abim şirketin adını mı değiştirdi

NEDİR ŞİRKETİNİN ADİ :heart_eyes:

Buyurun dostlar, buyurun. Vanda sofrasına xd
( Wanda software olacak o )

1 Beğeni

Araçtan indiğimizde ekranı sağa sola döndürmek için joyistik değil de herhangi bir yere dokunarak döndürebilelim ve zıplama tuşu eklenmeli.

Knk burası temple run’un mağzada ki yorum bölümü degil. Karıştırdın galiba.

Bence sen yorumumu yanlış okudun.

joystick yerine ekrana dokunarak çevirmek mantıklı ama zıplama ile ne yapabilirsin ki ?

1 Beğeni