Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Arkadaşlar mobil oyunların hepsinde benzer sorunlar oluşabiliyor. Bir cihazda düzgün çalışan oyun başka bir cihazda beklentiyi karşılamayabilir bunlar olağan şeyler. Beta güncellemelerinin amacı zaten bu.

@Abdullah_Cetintas Valla Abdullah hiç umurumda değil çünkü bu konuya ne zaman uğrasam senin saçma sapan üst üste floodlarını görüyorum. Benden düzgün cevap bekliyorsan düzgün soracaksın. Ortaya laf atmak soru sormak değil. Beğenmiyorsan siteden çıkabilirsin dostum.

13 Beğeni

Umarım Bir Gün Büyük Bir Hata Bug Optimizasyon Güncellemesi Gelir Kolay Gelsin Hayırlı İşler Bol Kazançlar Hayırlı Ramazanlar Dilerim Hocam

2 Beğeni

Oyun Çıkmadan Önce Hayranındım Be Abim Bi Muhabbet Nasip Olamadı İnşallah Bir Gün

Bertan Abinin Gizli Fediaisi Ahmet Said Saygılarımla

Eline Sağlık Abim Bu Arada Yorma Kendini Allah Kolaylık Versin Size İnşallah Daha Fazla Güncellemeler İle Gelirsiniz Ama İlk Önce Sağlık Tabkikde Allah Yar Yardımcınız Olsun

4 Beğeni

Modifiye ne zaman gelecekabim lütfen cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :pray:

1 Beğeni

abim emeğe saygımız her zaman vardır sizin oyunun da her bir tırı her bir kilometre yolu emek kokuyor bizim gibi cahiller de anca sizden birşeyler isteriz valla abim eğer saçma bi isteğimiz seni sinirlendirecek bi davranış olduysa lütfen kusura bakma ha
abim bi de çok merak ettik sormak isteriz :smiley: Linz şehrine garaj yapma gibi bi projeniz ve Linz maden Frankfurt Linz Stuttgart Linz gibi uzun yol rotaları

bi de şu gördüğün xf ledlerin diğer tırlara (kastım yeni Scania serisi değil Axor actros Scania s730(st) r730 (RT) Man TGX Volvo FH16-750 gibi eski tırlar) gibi tırlara gelmesi ha bi de logo iptal ettirme konusu yanıtlarsan seviniriz abim normalde tır soracaktık wanda dc olarak da boşver dedik onu başka zaman sorarız :smiley: kolay gelsin ha abim bu arada

2 Beğeni

Aynen ya bu ledlerden diğer tırlara da takabilsek çok güzel olurdu özellikle legend serisine.Belki yakında gelir.

daf’da olan aksesuar seçenekleri yakında diğer tırlara da uygulanacak @Abdullah_Cetintas @melih02

4 Beğeni

Sabır erdemdir diye boşa demiyoruz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Konuyu yeni gördüm. Taa Kasım 2021’den kalma mesajdaki bir videoyu izledim. İlk anda TIR’ın lastiklerinin yere göre hareketinden dolayı canım sıkıldı. Sevemedim o kadar fizikleri övdükten sonra bu ne dedim ama iç kameradan sürüşte en ufak bir sorun yok. Dahası, köprünün orada bir şimşek çakıyor, köprünün gölgesi olduğu gibi yere vuruyor. Bu çok hoşuma gitti. Yüklerin sarsılması falan şu anda oyunu denemek üzere indiriyorum.

1 Beğeni

Eskiden farların yaydığı ışık daha parlaktı son güncellemelerle parlaklık baya azalmış.

3 Beğeni

Abi cevaplarsan sevinirim @bertan06

Bertan, there should be an option to connect to an external Logitech G29 steering wheel.

4 Beğeni

hocam bu nasıl sistem ya :smiley:

Sistem kurulmuş simülasyonun dibine vuruyor :grin:

1 Beğeni

Adam oyunu oynamıyor, yaşıyor âdeta :smiley:

7 Beğeni

İlginiz için teşekkürler.
Tam güncelleme yakında geliyor! :100:

Ben birdaha oynamam aga, nasıl Hülya Avşar olmaz… (!)

1 Beğeni