Truckers of Europe 3 (ana konu)

Yeni scanialar için skin yerleri açıldı inşallah bugün gelir ya bertan abi duy sesimizi getir :crown:

Skin yerleri açıldı ise büyük ihtimalle bugün vrya yarın gelir ( BUNLAR KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR. )

Daf güncellemesinde de böyle oldu kanallar açıldıktan 2-3 gün sonra geldi

Yeni gelecek olan Stream RT legend skin kanalları açıldı mı ? Yeni gelecek tırların.

Daha 1 Hafta Flan Vardır

Gelmeye ne kadar kaldı ? :confounded:

seneye (!) şaka yav şaka bertan abim açıklama yapar elbet bugün yarın

Reis daf skin kanalları açıldıktan yaklaşık 1-2 gün sonra gelmişti araç. Belki olabilir bilmiyorum

Umut Her An Gelebilir !! Scaniaların Skin Yeri Açılmışsa 2-3 Gelir !! İnşallah !! :pinching_hand::open_hands:

1 Beğeni

BERTAN USTA KOLAY GELSİN OYUN GÜZEL GİDİYOR İNŞALLAH GÜZEL YERLERE GİDECEZ USTA EN ÇOK BEKLEDİĞİM DAR VE ARA SOKAKLAR İNŞALLAH GELİR :heart_eyes:

Bertan Abi Scanianın ic integrasyonu bitti mi ? Peki bu güncelleme Ne zaman gelecek ? Çok Bekleyenler Var .
Yok 4 nisanda gelecek diyorlar yok bu hafta geleck diyorlar herkes sabırsızlıkla bekliyor ? Böyle beklentile var Bugün gelebilir mi ? Herkes Bekliyor Güncellemeyi …!

Yahu aynısını daf için de yaptınız. Araç gelmeden nerde kaldı ne zaman çıkacak diye darladınız her yeri araç geldikten sonra da hemen yeni araçlar nerde diye darlıyorsunuz. Salın işte bitince çıkacak rahatça oynarsınız. Ne bu sabırsızlık anlamadım ki. Şu konuya girince bu mesajları görmekten ben usandım.

1 Beğeni

Berkee ! Herkes Bekliyor Sadece Ben Değil …Zaten Bitmiş Sadece İç integrasyonunuda Yapıyorlar ! :pinching_hand::smile:

Beklenmesine lafım yok ona bakarsan bende bekliyorum ama sürekli sorup insanları bunaltmıyorum. Her iddiasına varım bu araç geldikten 1 hafta sonra sizin gibiler yeni araç nerde cart curt başlayacaksınız. Bırakın şu sabırsızlığı artık.

2 Beğeni

Bazı Şeyler Bekledikçe Güzelleşir bekledikçe nasip olur az kaldı sabredelim

1 Beğeni

adamlar her şeyin en iyi şekilde olmasını istiyo hatasız bi güncelleme hatasız bi tır hatasız bugsuz bi harita hatasız görevler benzin alma araba yıkama yük alma bırakma hepsinin hatasız olması için inanın ekip çok çalışıyo bekleyin la :smiley:

2 Beğeni

onlar benim Banlamami bekliyorlar ama dusunduklerinden daha yakin…

1 Beğeni

Herkese merhaba ,

Yeni kamyonlar, yeni haritalar ve yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.
Ayrıca STREAM RT Legend serisini geliştirmeye devam ediyoruz. Ancak belirli bir çıkış tarihi yok, çok yakında sizinle olacak.
Sizinle yeni bir oyun içi ekran görüntüsü paylaşmak istiyoruz. :point_down:

Bizi izlemeye devam edin ve iyi günler!

4 Beğeni

Galiba Skin İle Marka İsimlerini Yazabileceğiz Artık

Eğer öyle bir durum olur ise ben burdaki skin konusuna atarım. Bakalım yeni şeyler geliyor :slight_smile: