Truckers of Europe 3 (ana konu)

Ama benim yinede hoşuma gidiyor bu logolar gerçek olmasada

Bertan Abi yeni gelecek tırlar çok güzel duruyor eline kolluna sağlık :smile:

logo iptali gelsin ha DAF xf önüne rahatça DAF xf yazak yav

Abi cevaplarsan sevinirim abonelerim soruyorda

1. Yeni gelecek legend serisi tırlarda da 750 ve 770 HP V8 motor olacakmı
  2. Yemek ve tuvalet ihtiyacı özellik güncellemelerinde gelirmi
  3. Lastik patlama özellik güncellemelerinde gelirmi şimdiden teşekkürler abi
2 Beğeni

@gampue şükür hiç görmedik reis

1 Beğeni

Doğru düzgün info yok xd

Bertan Abi Scaniaları Test Mi EdiyorSunuz ?

@Yi10_git dostum mümkünse tüm soruları discord üzerinden sor, ne zaman foruma girsem senin sorularını görüyorum konuyu aşağıya çekme lütfen.

1 Beğeni

@Yi10_git 1 mayisa kadar sadece yazilanlari okuyup konulara yorum yapamaz, bu surec icerisinde ona cevap hakki doguracak seyler yazmayiniz. ( gerce yi10_git kimsenin umrunda degilde) yinede yazayim dedim…

7 Beğeni

Her bilgiyi an be an paylaşamayız ve tek tek kişisel cevaplar vermemiz mümkün değil. Zaten haberlerde anlatıyorum ne aşamadayım ne yapıyoruz diye. Daha önce çok kez uyarıldınız ama ısrarla devam ediyorsunuz. Biraz sabır beyler konuyu şişirmeyin lütfen.

14 Beğeni

aynen ya bizde xg bekliyoz ama ısrar etmiyoz yani allah allah az sabırlı olun da

Cidden bu tür toxic insanlar kaldı mı ya :joy: oyunun güncelleme gelmiş şekli bende var, oyunda bmc ve legend serisi var bende diyo. Anlamayalım diye fotoğraf atmayı seçmiş ama fotoşop olduğu çok belli​:joy:

3 Beğeni

YAV ARKADAŞLAR İNANMAYIN :heart_eyes:

İnşallah bu hafta stream legend gelir

1 Beğeni

bence yeni Scania R serisi şu anda madende test ediliyo tam bilmiyom aracı yapmak neyse de dorselere uyarlamak benzin uyku ayarları madende olacak fizikleri aracın normal fizikleri kupa sallanması falan filan yapmak zordur onun için uğraşıyordur bertan abim
bakın tekrar söylüyom herhangi bi bilgim yok hepiniz zaten güncelleme sora sora bertan abiyi bıktırma noktasına getirdiniz

1 Beğeni

Yapay zeka tırları da bizim gibi şirket garajlarına girip iş almalı.Mesela yapay zeka tır geliyor dorse garajına sonra hangara yanaşıyor bir süre bekleyip gidiyor.Yük yükleme animasyonu falan istemiyorum sadece onlar da bizim gibi yük alabilmeli.

Videolarını bildirin spam veya yanlıtıcı içerikden.

@bertan06 Some people say that this game would ony have Germany map; is it true?

Austria – Linz
France – Nanc
Czech Republic – Prague
Switzerland – Zurich

Selamlar Bertan abi sana bir soru soracağım.

Bizim kullandığımız normal Man Tgx araçlarında LED içinde sinyal modülü mevcut değil. Onun yerine hemen altında ince bir sinyal ledi var.

Ama yapay zekada olan Man Tgx araçlarında sinyal led’in içinde ve modül tipi yanıyor.

Bizim kullandığımız araçlara bu modülün gelme ihtimali varmıdır? Yeni ekleyeceğiniz Renault Range T Evo aracında da modül bulunmakta yani led’in icinde diğer türlü güzel gözükmüyor.

Teşekürler.

4 Beğeni