Truckers of Europe 3 (ana konu)

Kanka 2 ay oldu.Ne diyelim inşallah gelir bi an önce.Gerçi ben artık yeni tırları yeni dorseleri haritaları vesaire boşverdim önce buglar düzeltilmeli.Hala çok fazla bug var.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Bu konuda roleplaylerinizi paylaşabilirsiniz.

Çalışan almayı herkes bilir. Zamanında alımlar da yaptılar zaten? Kimseyi almadılarsa bir bildikleri vardır adamların.

1 Beğeni

1 Beğeni

Tabi canım çok iyi biliyorlar o yüzden 6 aydır yapay zekaya akıl ekleyemediler.Yolda içimde yapay zeka aracı doğuyor,önümdeki araçlar durduk yere duruyor bazen birbirlerine giriyorlar,önüme kırıyorlar oyun zevkimizi baltalıyorlar bu yapay zekalar.Sadece yapay zekalar değil oyunda 100 den fazla çeşit çeşit bug var sayamayacağımız kadar.

1 Beğeni

Kardeşim adam haklı yapımcılar her yazana cevap verseydi oyunla ilgilenemezdi sende anla adamlar 3 kişi ister geliştirirler ister oyunu bırakırlardı sana zorla oynatmıyorlar bu oyunu anlıyorsun dimi sürekli yazmanın manası yok

2 Beğeni

The renault T appreciated by many :saluting_face:

3 Beğeni

abdullah 10 nisana kadar banlidir, konularda adi gecmesin lutfen.

10 Beğeni

:heart: teşekkürler abicim

2 Beğeni

Abi bu güncellemede Stream RT legend tırların yanında aksesuarlar gelecekmi ?

Stream sabırsızlıkla bekliyorum

Bundan sonra bertan abiler inşALLAH mp getirir amin

Bende sabırsızlıkla bekliyorum scaniaları inşallah bir aksilik çıkmaz inşallah :open_hands:

bertan abim ismail ve yalçın abim öncelikle kolay gelsin hepinize
abi discord da çok fazla muhabbet dönüyo bu konuyla ilgili artık bi danışma zamanı geldi
oyunda DAF xg ve xg+ önerisi atılmış baya yüksek bi istek almış bi de daha bu işler bitmemişken sizden tabii ki de bunu istemek saçmalık olacak onun için sorma lüksümüz varsa bekleyen arkadaşlara da bi nevi cevap olur DAF xg veya xg+ ileriki süreçte yapmayı düşünüyor musunuz güncelleme hiç sormuyorum hepimiz discord dakiler olarak bekliyoruz sabır ve heyecanla
bu da küçük bi ne bileyim fotoğraf olsun dursun burda

multi için daha çok çok uzun bi süreç var hadi diyelim geldi server ondan sonra multi için geniş bi harita gerekecek hem daha bazı değişik buglar da süregelmekte hadi diyelim yine geldi multi gelirse oyundaki tek geniş toplanma alanı Frankfurt Stuttgart arasındaki gidiş güzergahına her zaman ters düşen biraz geniş(!) dinlenme tesisi :smiley:
ovilex oyunları gibi bu oyun asla değil adamlar 275mb oyuna multi koyuyo ama oyun hatadan geçilmiyo ondan sonra tır modellemeleri iç modellemeleri berbat ötesi adamların (evolution, 2018 ve genel ovilex oyunları için konuşuyorum bu arada)
sabrınızı anlıyorum discord dakiler olarak bizde sabır ve heyecanla bekliyoruz ama multi şimdilik gelmez gelmesinin mümkünatı yok maalesef ki

Beyler Az Kalmış Zaten Biraz Sabır ! :pinching_hand::smile:

1 Beğeni

Wanda software discord 2022 haziran-temmuz zamanlarında ne sohbetler dönerdi o7

1 Beğeni

İnşallah bu hafta içi gelir stream rt legend