Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bertan abi bu güncellemede büyük ihtimalle, şantiye + scanialar + aksesuar geleceğini biliyoruz kısmen. Peki bunun yanında başka bir sürpriz gelebilir mi?

7 dakikadır yazdığına göre büyük birşey yazıyorsun Bertan abi :smiley:

1 Beğeni

Evet Legend serisinin dış kasa entegrasyonlarını yaptık geriye bir kaç eksik kaldı. Dış kısımdan sonra interior entegrasyonlarına başlayacağız. Önümüzdeki haftalarda PLANLANDIĞI GİBİ GİDER VE BİR AKSİLİK ÇIKMAZSA beta sürümü yayınlarız.

Yeni şantiye haritasının da çalışmalarına eş zamanlı devam ediyoruz. Erken biterse Stream RT Legend serisi ile beraber de yayınlayabiliriz fakat şimdilik uzak bir ihtimal. Yazdığımız bilgileri bazı arkadaşlar cımbızlayıp milleti beklentiye sokuyor onlara aldanmayın aşırı beklentilere de kapılmayın lütfen.

Yavaş yavaş temel oynanış dinamiklerini ve harita çeşitliliğini istediğimiz seviyeye getiriyoruz. Bunlar yeterli seviyeye geldiğinde sırasıyla özellik güncelleştirmelerine başlayacağız. En çok istenenler arasında cam açma kapama, fotoğraf modu, kişisel dorse ve dorse yapılandırmaları ve dinamik iklimler gibi özellikler de buna dahil.

Her zamanki gibi yeni bir şey olduğunda duyurusunu yaparız.

23 Beğeni

Tamamdır abim. Duyuru için teşekkürler, benim gibi içerik üreticileri için iyi oluyor böyle bilgiler, iyi günler kolay gelsin :heart:

1 Beğeni

Bertan Abe Adamsın Kral :heart::+1: Birde Bunlara Ek Optimizasyon Ve Cihazı Isıtma Sorununu Çözebilirsen Sevinirim Bu Trafik Güncellemesinden Sonra Ciddi Bir Optimizasyon Ve Cihazı Isıtma Sorunu Çıktı Ayrıca 2 Kere Çekici Kurtar Parası Alma Ve Görünmez Duvar Sorunları Devam Ediyor Bunlar Düzelirse Ciddi Memnun Olurum Kolay Gelsin Hayırlı Ramazanlar

3 Beğeni

Şantiyede ve madende iş makinaları iş yapıcak mı ve işçiler olucak mı?Madenin ilk duyuru fotoğrafında işçiler de vardı çünkü.

Picsart_23-03-27_21-59-28-175
Bu reislerden bahsediyorum.

Discord’a diğer güncellemelerde eklenecek diyordu bertan abi :slight_smile:

Benim Telefon J7 Core İsınmıyor Sizin Telefonlar Nasıl ısınıyor hala anlamadım ben

Dostum o telefon düşük segmentin de düşüğü ısınmıyor veya kasmıyor olması imkansız.Sen en düşük grafikle post proces i kapatarak oynuyosundur ve telefonunda sadece toe 3 vardır anca öyle olur yani.

1 Beğeni

Maksimum Fanboysun Abdullah Çetintaşın Dediğine Katılıyorum Gerçekler Acıdır Söylenmezse Çözüm Bulunmaz Bunu Unutma

1 Beğeni

4 Beğeni

Hayır Post Proces Açık Oynuyorum Grafiklerimde Ortanın Bir Tık Üstü.

YENİ ŞANTİYE

1 Beğeni

Rica etsem 10-20 saniyelik video çekip discorddan bana atar mısın?Discord adım All_Yourself#5307

1 Beğeni

Rahatlamışsındır Artık Heralde :smiley:

Evet rahatladım.

resim

2 Beğeni

10 milyon kişi güncellemenin gelmesini beklerken…

Sabır erdemdir.