Train Sim World - Ana Konu

ölçekleme ve ayrıntı ile ilgili konsolda da aynısı geçerli birkaç ay önceki güncelleme bu ayrıntıları düşürmüştü yoksa zaten daha rahat oynamak mümkün olmazdı
ama çözerler
yeni sistemi kurunca tekrar görücez

Bugün aldım dlc yi de. Treni bir türlü kaldırmadım sanırım atladığım bir nokta var. Çözmeye çalışması ayrı bir bulmaca. Haritada gizli eşyaları bulmak ayrı bir bulmaca.

West Somerset Railway’de yine aynı isimli paketi tanıtıyorlar.

1 Beğeni

Train Sim World için Long Island Rail Road DLC’si Duyuruldu
Amerika’nın 7/24 çalışan ve en yoğun demiryolu hattı simülasyona ekleniyor.

Train Sim Worl için Northern Trans-pennine DLC si 13 Aralık’ ta çıkacak. Şuanda Steam üzerinde %20 indirimli. 47.2 TL fiyatı var.

Evet büyük an geldi :smiley: Perşembe akşamı canlı yayında TSW Editörünü tanıtacaklar. Artık modlama başlıyor.

2 Beğeni

Editörü kullanmak için sabırsızlanıyorum. Umarım TS 2019 daki gibi sinyalizasyon hataları çökme donmalar olmaz. Bir de uzun rotaları bu oyunda da görmek güzel olurdu mesela Western Mainlines gibi.

Long Island testindeyim :smiley: Cuma günü bir video ile TSW’ye geri dönüyoruz.

2 Beğeni

Yarın kalan senaryoyu başarıyla tamamladık. Diğer senaryoya geçtim ilk seferi bitirdim dönüş yolun kaydedip çıktım. Sorunsuz geçmişti :smiley:

Train Sim World’de New York seferlerimize devam ediyoruz. Jamaica-Hempstead semtleri arasında kusursuz bir seferi başarıyla tamamladık. Bombardier M7 LIRR lokomotifini artık öğrendik sayılır. :smiley:

1 Beğeni

Evet, hele bi editör gelsin de aklımda bazı şeyler var, Steam Workshop desteği de gelsim tam olsun…

Train simulator de yapabilirsin aslında. Zaten DG geliştiricilere gönderdi tool aracını muhtemelen. Belki de daha kolay hale getirmek için uğraşıyor olabilirler. TS den ayrı olarak bu oyunda zaten beğendiğim tek özellik servis modu bulunması. Detay ve grafik detayları da ikinci planda zaten. 3840x1080 veya 5120x1440 çözünürlükte her türlü kasıyor. Bu arada bu ekranlar 32:9
Geçende youtube canlı yayında sormuştum. Şu yanıtı aldım.

1 Beğeni

yeni dlcnin el kitabı yayınlandı sinyalleri o kadar ayrıntılı bilmiyordum :smiley:

1 Beğeni

Train Simulator 20XX in (her sene yenisi çıkıyor post güncelliğini korusun :joy:) editörü biraz kanserlik yapabiliyor o yüzden hiç o taraflars girmeyeyim diyorum :neutral_face:

evet baş makinist ben gene yollardayım mükemmel yeteneklerime bayılan almanlar yeni hatta davet etti :smiley:

3 Beğeni

İlk senaryoyu başarıyla tamamladık. Eğitim verilir. :smiley:

3 Beğeni
1 Beğeni

Trenci Jack yollarda :smiley:
Uzun zaman sonra CSX harika geldi. Dinamik fren (retarder de denebilir) ile yaklaşık 10 mil kadar rampa indik. Muazzam!

4 Beğeni