Train Sim World - Ana Konu

Oyunda ben her şeyi full yaptığımda 60 fps alıyorum tek sıkıntı yanımda tren geçince 30 fps kadar düşüyor. Trenler çok detaylı.

haritadaki tüm trenlere binilebildiğinden aynı ayrıntıda her şey :frowning:

1 Beğeni

LEVEL Ağustos sayısı çıktı. Train Sim World incelemem 2 sayfa :smiley:

1 Beğeni

Train Sim World için Ruhr-Sieg Nord Demiryolu DLC’si 16 Ağustos’ta Çıkacak! İkinci Almanya demiryolu paketi Ruhr-Sieg kuzey hattına geliyor.

Birbirinden bayağı uzak rotalar :slight_smile:

Buraya konu olarak açtım.

1 Beğeni

Ayrı bir konuda açsan daha derli toplu olur görsel paylaşabilirsin

1 Beğeni

Train Simulator başlığını bulamadım. Demiryolu kategorisinin altına açtım. Umarım yanlış değildir.

@Emre54 PS4 sürümünde yayın yapıyor. Twitch

Ruhr-Sieg DLC’sinden
Hava hep kapalı ve yağmurlu senaryolar var. Çok güzel hissettiriyor.

2 Beğeni

Regio yu tsw de görmek güzel. :smiley:
Gerçekte binmek nasip olmasa da…
Acaba üst katlara çıkılıyor mu?

çıkılıyor geziliyor çok hoş olmuş yukarıda zaten üst katta çektiğim fotoğraf var koltuklar yukarıda aşağısı boş

1 Beğeni

çıkış haberi

Şu oyunun şu özelliğinin eşi benzeri yok… Kırmızı alandaki travers modellerini yok ediyor ama mavi alandaki daha uzaktaki travers modellerinde sıkıntı çıkartmıyor, tuhaf.

fotoğraf: HasanOfke

ölçekleme ve ayrıntı ile ilgili konsolda da aynısı geçerli birkaç ay önceki güncelleme bu ayrıntıları düşürmüştü yoksa zaten daha rahat oynamak mümkün olmazdı
ama çözerler
yeni sistemi kurunca tekrar görücez

Bugün aldım dlc yi de. Treni bir türlü kaldırmadım sanırım atladığım bir nokta var. Çözmeye çalışması ayrı bir bulmaca. Haritada gizli eşyaları bulmak ayrı bir bulmaca.

West Somerset Railway’de yine aynı isimli paketi tanıtıyorlar.

1 Beğeni

Train Sim World için Long Island Rail Road DLC’si Duyuruldu
Amerika’nın 7/24 çalışan ve en yoğun demiryolu hattı simülasyona ekleniyor.

Train Sim Worl için Northern Trans-pennine DLC si 13 Aralık’ ta çıkacak. Şuanda Steam üzerinde %20 indirimli. 47.2 TL fiyatı var.

Evet büyük an geldi :smiley: Perşembe akşamı canlı yayında TSW Editörünü tanıtacaklar. Artık modlama başlıyor.

2 Beğeni