Train Sim World 2 - Ana Konu

İsviçre Alpler’inde Tehlikeli Tren Yolculuğu: Train Sim World 2 Arosalinie: Chur - Arosa DLC

4 Beğeni

Haftaya Epic’te bedava!

https://www.epicgames.com/store/tr/p/train-sim-world-2

İndirimde alıcaktım unuttum çok iyi oldu artıkın seslerinden tren tanıyoz da buna Multiplayer da bi gelmedi gitti.

4 Beğeni

Rush Hours DLC’si için olan güncelleme ilk olarak Epic Games’e gelecekmiş. Rush Hours DLC’sinin çıkışında ise diğerlerine gelecekmiş.

bu güncelleme ancak alsınlar bir yerlerine soksunlar zaten oynamıyorum yer yok gidip epicten tekrar indirmek enayilik olur

Train Sim World 2 Update

• Alongside the launch of the first Rush Hour route, Boston Sprinter, we will be releasing a major free update to Train Sim World 2. This update brings…

• Upgraded passenger system on Rush Hour routes + Bakerloo Line and Schnellfahrstrecke Köln-Aachen.

• Launch on PlayStation 5 and Xbox Series X|S with improved framerate, service layers, draw distance and shadows.

• New Unreal Engine 4.26 for all existing Train Sim World 2 Add-Ons.

• Update to the immersion controller scheme, allowing for new features like the head-out camera and new information like gradient profiles.

• Improved visuals with updates to draw distance and detail shadows.

• New support for TrackIR on PC, allowing you to control camera movement with your head.

• Updates to Preserved Collection routes (Including Bakerloo Line, Main Spessart Bahn, West Somerset Railway), and additional updates like PIS for East Coastway

#derailvalley

1 Beğeni

Bugün de beleşi yakaladık şükürler olsun :slight_smile:

1 Beğeni

konsolda oynuyorum dehşet pahalı dlcler 219 tl felan oyun o kadar değil şaka gibi bilşmiyorum bakalım nabıcaz önce elimdeki senaryoları tamamlamak istiyorum

1 Beğeni

PC tarafında da bu fiyatlarla daha ne kadar giderler meçhul

1 Beğeni

Selam arkadaşlar, Sand Patch Grade’de ilk kendi başıma yapacağım görevi yapamadım. 8 tane vagon bağlamak için gidiyorum. Vagonları bağlıyorum ama sonra tren’i harekete geçiremiyorum otomatik kumlama yapıyor, bende basıyorum ama nafile 7 ve 8 gazda pati çekiyor 1-6’da hiç kıpırdamıyor. Yardımcı olabilecek varmı neyi atlıyorum yada yanlış yapıyorum acaba?

fren basıncı düştüğü içindir ben de uzun süredir orada kullanmıyorum ama sıkıntılar bundan kaynaklanıyor

2 Beğeni

Valfleri kontrol edebilirsin cut-out’tan freight’e getir belki ondan olabilir uzun zamandır girmediğim için ben de hatırlayamıyorum

2 Beğeni

Flight simulator x olur gibi;

2 Beğeni

Harbiden de bu fiyatları neye göre belirliyorlar ki şimdi baktım da tamamen saçmalık inşallah pc tarafındakilerde bu duruma gelmez steam kur sabitleme olayı var pc tarafında ama ne kadar daha fayda eder bilmem

Bu arada konunun yeniden canlanması güzel ayrıyetten yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem oyuna çok bağlanmayın yoksa her ay cebinizden bi 50 lira çıkıyo herhangi bi dlc ye :smiley:

2 Beğeni

Scs sayesinde her yeni çıkan dlc yi dakikasında alma alışkanlığımız olduğu için, ona da alışırız dert değil :smiley:

2 Beğeni

Dediğin olayı yeni tecrübe ettiğim için katılıyorum. Dayanamayıp Munchen-Augsburg hattını aldım daha yeni :smiley:

1 Beğeni

Ufak birkaç soru; senaryo editörü varmış sanırım.

• Orada harita değil de senaryo (görev) mi yapılıyor sadece?

• Harita yapma gibi bir imkanımız var mı ya da gelecekte olacak mı (yabancı kaynaklardan birinden duydum)?

• Eğer harita yapılabiliyorsa raylar tamamen fiziklere göre mi trenin tekerlerine yön verecek yoksa her zamanki usul görünmez bir ray sistemi mevcut mudur? (Tren haritadaki raya fiziksel olarak oturuyor mu yoksa sadece görüntüde mi üzerinde yani)

Harita vb. şeyler henüz kullanıcılara açılmadı. Unreal Editor üzerinde olacak. Şu an 3. parti stüdyolar yapabiliyor. Scenario editor evet senaryo oluşturabileceğin görevler hazırlayabileceğin TSW2 ile gelen bir özelliktir. Kullanmadım.

1 Beğeni

Harita kısmını da bekleyip göreceğiz o halde :slight_smile:

Simülasyonu yapan ekip bir ankette bulunmuş. İngilizcesi yeterli olan arkadaşların isteklerini dile getirmeleri için güzel bir fırsat olabilir. Ben doldurdum. Umarım bir şeylere sebep oluruz da bu sim daha iyi yerlere gelir :slight_smile:

Gönderinin linkini bırakıyorum; (anket linki biolarında)

https://www.instagram.com/p/CSHXBRjDkhs/?utm_medium=share_sheet

1 Beğeni

olur olmaz bi şeyler denedim @HasanOfke affiliate bonusu yazıyor musun :crazy_face:

Ekran Alıntısı2

4 Beğeni