Train Sim World 2 - Ana Konu

TSW 2 Steam’de indirimde. Şu an 25TL den satılıyor, almaya değer mi? Yoksa Gamepass ile TSW2020’ye devam etmek mi daha mantıklı olur? Birde Logitech 3dpro nun throttle ı ile trendeki gaz kontrol edilebiliyor mu? Cevaplarsanız sevinirim.

Arada çok fark yok 2 grafik ekleme yapıp yeni oyun diye çıkardılar.

1 Beğeni

25tlye alınır eski tsw desteği bitti zaten ama orada takılıyorsan devam et sonuçta yine indirim olacak
ancak çok koymayacaksa yeni gelen içeriklerle beraber 25 tl gayet iyi ve yakında buharlı trenler çıkacak

bence yine de acelesi yok

+++ raildriver dışında herhangi bir cihazı bağlayıp okutamıyorsun maalesef birkaç tane joytokey mi nedir programlarla okutuluyor @Emre54 yapmıştı
ancak yine de bu bir rezillik insanlar kendi cihazlarını böyle bir simülatörde rahatlıkla okutup tuşlarını atayamıyor sonra da gelişmesinden bahsediyoruz

bir haftalık işi kasıtlı olarak yapmıyorlar tüm dünya raildriver denilen şeye mahkum mu?

1 Beğeni

Genelde ets2&ats ve Xp11’de takıldığım için pek de zamanım olmuyor Tsw için. Buharlı trenler geldikten sonra bir durum analizi yapıp bakmak lazım. Bir sonraki indiriminde düşüneyim tekrardan :slight_smile:

Şimdi denedim joytokey ile çok da stabil ayarlayamadım, ciddi ciddi büyük bir eksiklik kontrolcüye izin vermiyor oluşları. Dovetail, Tsw2020 yi Simulasyon diye çıkartmış fakat kontrolcüyle gerçekçilik sağlamak zor :smiley:

TSW 2 mi alınır yoksa TS2021’mi yada ikiside aynı oyun mu ben çok anlamadım. 25 tl çok para değil yada 34 tl deluxe edition için. Birde bunlarda steam atölye desteği varmı mesela türk lokomotifleri felan indirip oynayabilir miyiz? Cevaplar için teşekkürler.

TSW2 ts2021 farklı oyunlar, teknik bilgim olmadığı için detaylarını bilmiyorum ama tsw2 hem grafiksel hem de detay olarak daha iyi, ts2021 ise 2007’de çıkmış oyun her sene ismi değişiyor uzun yıllardan beri var olduğu için daha fazla rota var ve bence daha ilgi çekici.

Türk lokomotifleri ts21 için var hatta resmi olarak Türkiye dlc’si çıkacak.

bence tsw2 alın ts2021 dlc olmadan çok boş genelde o oyunu aşırı derecede tren sevenler alıyor.

2 Beğeni

metro için anonslar.

https://drive.google.com/drive/folders/15r11d_Bz8C1XJDQMzglTa5FvOKjTWltk

3 Beğeni

1 Beğeni

Bazı gelişmelerin haberini yazmak için anlamaya çalışıp mantığa oturtmak yoruyor artık…

3 Beğeni

duraklarda daha fazla yolcu animasyonunu dlc olarak satıyorlar suyu çıktı iyice, ea games’den sonra kara listeme eklediğim firma, şu firmaya harcadığım 40tl’ye acıyorum.

2 Beğeni

hoşuma gitti hala oyundayım önce buna video çekmek için indirdim ana içeriklerle ve bu var diğer dlcler yüklü değil yer yok diye

sesler de hoşuma gitti çok virajlı tehlikeli dağ yolları var :smiley: hızlı gitmek mümkün değil

1 Beğeni

geçen çekmiştim bunları

şimdi ise videosunu çektim montajlıyorum

2 Beğeni

İsviçre Alpler’inde Tehlikeli Tren Yolculuğu: Train Sim World 2 Arosalinie: Chur - Arosa DLC

4 Beğeni

Haftaya Epic’te bedava!

https://www.epicgames.com/store/tr/p/train-sim-world-2

İndirimde alıcaktım unuttum çok iyi oldu artıkın seslerinden tren tanıyoz da buna Multiplayer da bi gelmedi gitti.

4 Beğeni

Rush Hours DLC’si için olan güncelleme ilk olarak Epic Games’e gelecekmiş. Rush Hours DLC’sinin çıkışında ise diğerlerine gelecekmiş.

bu güncelleme ancak alsınlar bir yerlerine soksunlar zaten oynamıyorum yer yok gidip epicten tekrar indirmek enayilik olur

Train Sim World 2 Update

• Alongside the launch of the first Rush Hour route, Boston Sprinter, we will be releasing a major free update to Train Sim World 2. This update brings…

• Upgraded passenger system on Rush Hour routes + Bakerloo Line and Schnellfahrstrecke Köln-Aachen.

• Launch on PlayStation 5 and Xbox Series X|S with improved framerate, service layers, draw distance and shadows.

• New Unreal Engine 4.26 for all existing Train Sim World 2 Add-Ons.

• Update to the immersion controller scheme, allowing for new features like the head-out camera and new information like gradient profiles.

• Improved visuals with updates to draw distance and detail shadows.

• New support for TrackIR on PC, allowing you to control camera movement with your head.

• Updates to Preserved Collection routes (Including Bakerloo Line, Main Spessart Bahn, West Somerset Railway), and additional updates like PIS for East Coastway

#derailvalley

1 Beğeni

Bugün de beleşi yakaladık şükürler olsun :slight_smile:

1 Beğeni

konsolda oynuyorum dehşet pahalı dlcler 219 tl felan oyun o kadar değil şaka gibi bilşmiyorum bakalım nabıcaz önce elimdeki senaryoları tamamlamak istiyorum

1 Beğeni

PC tarafında da bu fiyatlarla daha ne kadar giderler meçhul

1 Beğeni

Selam arkadaşlar, Sand Patch Grade’de ilk kendi başıma yapacağım görevi yapamadım. 8 tane vagon bağlamak için gidiyorum. Vagonları bağlıyorum ama sonra tren’i harekete geçiremiyorum otomatik kumlama yapıyor, bende basıyorum ama nafile 7 ve 8 gazda pati çekiyor 1-6’da hiç kıpırdamıyor. Yardımcı olabilecek varmı neyi atlıyorum yada yanlış yapıyorum acaba?