Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Fizikler bana kalırsa hala yetersiz ve ara ara gereksiz takılmalar var.Oyunun coğu özelliği Ets’nin çok üzerinde.Fakat Tml oyunlarını nedense 2 3 sene sonra oynanabilir hale getiriyor.The Bus 'ın ilk hali Fernbusın ilk hali gibi olacaksa hiç çıkmasın daha iyi.

Evet guzel bir konuya degindin. bu sekilde cikacaksa hic cikmasin. Sanirim gunumuzun oyun virusu bu. ileride guncellemelerle cikacak, duzelecek yok ek paketle gelecek. yani ne yapariz nasil yapariz bilemiyorum ama bu durum her gecen gun firmalarin isine yarar hale geliyor. neyse konuyu dagitmayayim. umarim dedigin gibi olmaz ve bu oyunlardan edindikleri bilgiyle daha iyi bir oyun cikarmalarini dileyelim.

1 Beğeni

1.7 betası başladı.

Changelog 1.7.31619

Performance improvements
Corrections to the course of the road north of Puerto del Rosario
More than one high res screenshot can now be taken using the photo mode
Fixed some graphical bugs
Final preparations for new vehicle DLC

DLC BB40

Fixed graphic error in the front lights

DLC MAN Lion’s Intercity

Fixed incorrect material allocation of the LODs

DLC Scania Touring

Collision of all variants updated
Fixed the position of the emergency release above the rear door of the Scania Touring 137

DLC VDL Futura FHD2

Fixed a bug in the geometry of the FHD2 148 cockpit

DLC az önce geldi. Hem yeni güncellemeyi hem de bu minibüsü test etmek için video çekicem. Vallah araç lisanssız olsa bile fena duruyor.

4 Beğeni
5 Beğeni

Tourist Bus Simulator’ın Mercedes-Benz Sprinter minibüsünü test ediyoruz! W906 minibüs DLC’si önce Tourist Bus Simulator için yayımlanacak. Daha sonra Fernbus Simulator için gelecek. Eğer iki oyuna sahipseniz tek DLC alarak kullanabiliyorsunuz. Steam’de 7,99 dolar fiyatla satışa çıkacak. Türkiye’de 30-40 TL civarı bir fiyat bekleniyor.

1.7 güncellemesi ile performans iyileştirmeleri, ışıklandırma ayarlamaları ve çeşitli geliştirmeler ile düzeltmeler yapılmış. Beta hala devam ediyor.

https://www.simulasyonturk.com/tourist-bus-simulatorin-mercedes-benz-sprinter-minibusunu-test-ediyoruz-video/

başım ağrıdı tabii video çekmek ızdırap resmen moron olmak lazım

5 Beğeni

Bana bu tourist bus similatörün şifresi lazım arkadaşlar

Aguas Verdes. Code = 6405
Ajuy. Code = 3196
Ajuy Safe inside the container. Code = 1355
Antigua. Code = 9876
Betancuria. Code = 1873
Cassilas del Angel. Code = 1830
Castillo Caleta de Fuste. Code = 1325
Cofete. Code = 6530
Corralejo. Code = 7251
Corralejo next to the Hotel and Spa Reina. Code = 4683
Costa Calma. Code = 5293
El Matorral. Code = 4185
Esquinzo. Code = 4788
Gran Tarajal. Code = 1806
Jandia Playa. Code = 4538
Lajares. Code = 5050
La Lajita. Code = 2562
La Oliva. Code = 2215
La Pared. Code = 2123
Llanos de la Concepcion. Code = 7734
Morro Jable Harbour. Code = 1321
Puerto del Rosario. Code = 3530
Tindaya. Code = 2357
Underground Mine. Two containers.
Light Puzzle. Code = 8157
Morse Code Puzzle. Code = 3962

19,50 TL :sweat_smile:

4 Beğeni

Home Sweet home :desert_island: :sunrise:

1 Beğeni

Arkadaşlar bu hatayı alan veya çözümünü bilen birisi var mı?
Oyunu yeni aldım ve ilk defa çalıştırdım oyun dosyalarını kontrol ettim iki üç defa da girmeye çalıştım ancak sonuç hep aynı başlangıç ekranında çöküyor oyun.

Dosyaları doğrula.

Yaptım onu

Unreal crash hatası, dosya doğrulama ile ilgisi yok, farklı bir save dosyasından başlamayı dene ve her ihtimale karşılık yedek save oluştur… Ben oyunu indirdim ilk yarım saate aynı hatayı aldım. Farklı save kullanarak devam ettim. Şimdilik sıkıntı yok, deneyebilirsin…

Artı birsey sormak istiyorum…
Oyunda 5 otobüsten fazla alamıyor muyuz? Bana depo dolu diyor, 5 otobüs var hepside seferde, ama 6. yı alamıyorum garajı genişletme yahut farklı bir depoya yönlendirme gibi durumlar var mı? 5

yanlis hatirlamiyorsam garaji gelisletiyorsun. oyunun basinda haritada bir garaj aldiriyorduya orayi gelistirmen gerekiyor.

Oyunu hiç açamadım ki oyunu açmayı başarsam dediklerinizin hepsini yapıcam oyunda bir kere bile menü ekranını göremedim sildim tekrar yükledim yine aynı hata var tml desteğe yazdım yakın zaman da cevap verirler inşallah

bu oyun betadan çıktı mı ?

evet don lastiğinden fırlayan oyunumuz için de yeni beta başladı
böyle görsellere bakınca güzel duruyor tabii içine girince anlıyorsun

3 Beğeni

Changelog 1.8.34234

Frequency of rain and fog and strength of wind have been corrected
Fixed a couple of bugs of disembarking passengers
Some graphical bug fixes in the game world
The standard repaint of the vehicles is now white again
Updated the bus stop’s position at “Playa de los Matos”
LODs of the trees have been fixed

DLC Scania Touring

Scania logo on mud flaps and “Scania Touring” logo on the sides of the body added
1 Beğeni