Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Merhaba bilgisayarımı formatladım oyunu yedeklemeyi unuttum tourıst bus için save dosyanızı rica edebilirmiyim. Teşekkürler

fernbusu ne zaman tourist bus gibi oynayacağız merak ediyorum şirket kurma araç bakımları kirlenme şöför kiralama gibi gibi

Hadi inşallah

1 Beğeni

arkadaşlar merhaba,

an unreal process has crashed ue4: ue4- touristbussimulator hatası alıyorum yardımcı olabilecek olan var.

teşekkür ederim

Scania Touring otobüsü Fernbus ve Tourist Bus Simulator için geliyor https://www.simulasyonturk.com/scania-touring-otobusu-fernbus-ve-tourist-bus-simulator-icin-geliyor/

Soforun kullandigi otobus seyir halindeyken arizalaninca derhal olaya mudehale ettik.

1 Beğeni

Arkadaslar merhaba, ucretsiz olarak gelen minibus dlc sini gece dolambacli dag yolunda test ettik.
iyi seyirler

1 Beğeni

Tourist Bus Simulator için 6. güncellemenin beta sürümü paylaşıldı

https://www.simulasyonturk.com/tourist-bus-simulator-icin-6-guncellemenin-beta-surumu-paylasildi/

Betayı indirdim.FPS yi biraz çözmüşler.Ama şehrin ortasında ne olduğunu anlayamadığım aptalca bir ses var.Bir de şu ufak minibüs satın almada çıkmıyor.

Arkadaşlar selam. Sizce Fernbus ı mı almalıyım ? Touristbus ı mı ? Siz hangisini tercih edersiniz ?

1 Beğeni

Hiç birini alma parana yazık

Uzun yol yapayım diyorsanız, Fernbus alın. Paranıza yazık olacağını düşünmüyorum eğer bilgisayar konfigürasyonunuz uygunsa. Tourist Bus’ı eğlenceli kılan şey ekonomi vs. olayları ama küçük adada sıkabilir sürekli. Fernbus haritası vs. hep büyüyen bir olay, ETS gibi düşünün. Sadece bir DLC 3 katı kadar pahalı :))

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler @Yusuf65 @Hamshentsi_Eray. Hem Fernbus yorumlarına baktım hemde tourist bus yorumlarına, optimizasyon konusunda tourist bus fernbustan daha iyi performans verdiği yazmışlardı ve bende tourist bus aldım. Ara ara takılmalar oluyor ama onunda güncellemelerle geçeceğini düşünüyorum. Ekran kartı GTX 1050 fps konusunda 30-60 arasında gidiyor. Şimdilik dlcleri almadım ilerde daha iyi indirime girerse alabilirim. Tourist bus 'ın en iyi özelliği ekonomi olmuş bu sebepten dolayı da tercih ettim. Yeni almama rağmen oyun sardı 6 saat oldu bile :smile:

tourist busın performası fernbustan nasıl daha iyi olabilir? etraftaki hiçbir asset doğru düzgün olması gerektiği gibi yüklenmiyor :smiley: bu konuda rezalet bir oyun gözlerim başım ağrıyor sinir oluyorum onca önemli özelliğe rağmen soğutuyor
fernbusta bu durum kısmen düzeldi daha pürüzsüz bir çevre tasarımı var güzel renderlıyor

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B8wUsHppBAA/

ilk kez sürdüm afsdfsdfsdfs değişiklik hissemedim

touring harbiden kötü modellenmiş

harbiden öyle karlı havada zeminde kar dokusu oluyor çok kötü yapılmış parasını gram hak etmiyor

Bu 2 oyun da Tml’nin.Biz şimdi onlardan The Bus oyununu iyi yapacaklar diye mi bekliyoruz.Çok zor.

1 Beğeni

aynı gün içinde tourist bus simulatorda video çekip sonrasında dcs worldde helikopter uçurabilmektir hayat

1 Beğeni

son guncellemelerden sonra oyun optimizasyon yonunden normale dondu. diger ozellikleri zaten yeterli ve calisir durumdaydi. ozellikle birkactane oyun kumandasini ayni anda gorme ve istedigimiz sekilde tus atama ozelligi. oyunun ekonomi kismi ve oynanabilirligi gayet iyi yollar zaten efsane. bu oyuna sadece fiyati konusunda laf soylemek gerekir.