TOURİSMO 16 RHD ''Kontur Turizm '' SKİNİ

               EMEĞİ GEÇENLER;
        Plaka: @The.Yigido68
        Kontur Kartal Logo: @dogan51
        Komple Skin Kaplama ve Aktarma: Bana ait - Arda Sağlam
      Araç: Oyuncuyusbis ekibi

link: https://sharemods.com/0wh2dyz4f7oa/Kontur_Turizm.zip.html

Kardeşim elinde doğru düzgün logo yoksa logocu arkadaşlardan rica edebilirsin. Lütfen gerçeğine benzemeyen skinler yapma logon yoksa kimsenin göz zevkini bozmaya gerek yok. Emek veriyor olabilirsin eyvallah ancak çok elle tutulur bir çalışma olmuyor açıkcası. Ayrıyetten de söyleyeyim ki ben senden istemeni tavsiye etmem youtube üzerinden çizim yapmakla ilgili videoları seyrederek bu tür logoları çizmeyi yavaş yavaş öğrenebilirsin. Öyle çok daha işine gelir. İstediğin logoları çizer yaparsın. Kolay gelsin.

güzel kardeşim neyi benzemiyor

logoları zaten araca bakarak aldık sen nasıl bişey istiyon hangi logo gerçeğe uygun değil

42 FCE 79 plakalı araca bakabilirsin

Bilader senin gözün yok mu bu aracın alakası var mı o araçla sence?

Al sen internetten yapıyorsun diye internetten görsel buldum sana


bi senin yaptığına bak bide araca bak bana samimi söyle logolar benziyor mu? Boyutlandırma benziyor mu? reel araç yaptım diyorsanız reel yapın laf söylemeyelim.

biz üstteki logoyu bilerek koymadık çünkü o aracın üzerinden çıkmadı adam akıllı e internette de yok

yani elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum bişeyler fakat yani şu araçta bie tek senden olumsuz yorum aldım kusura bakma ama

benim sözüm üstteki logoya değil zaten onu yapmanıza gerek yok.

o zman kardeşim naparsın adam akıllı fikir verirsin ya da gider kendin yaparsın bana b.k atma afedersin elimden geldiğince nazık olmaya çalışıyorum ama bir yere kadar yani

Kardeşim kaç kullanıcı bakıyor ki zaten? burda fazla otobüscü yok ayrıyetten bu skin işlerinde ben ilgili olduğum için bu yazıyı yazdım. Kendim de biliyorum 2017 2016 yıllarında yapmaya başladım.

ben seni tanıyorum zaten biliyorum yaptığın skinleri

sadece burada paylaşmıyorum ben

önüme geldi hadi burda da paylaşayım dedim

kardeşim ön yazının boyutlandırmasını güzel yapamamışsın ve yazı güzel çizilmemiş. kartal logosunun da öyle alakasız bir boyutu var. yan logo aynı şekilde. yanlardaki 1+2 koltuk plus aynı şekilde.

arkadaki 1+2 koltuk plus logosunu da ilk kez sende gördüm var mıymış öyle bir logo :d

hemen atıyorum

Ben paylaşım yaptığım zaman bu kadar ilgili değildim tam beceremiyordum ancak sonradan bu işleri çözmüştüm uğraşmak gerekiyor. İstiyorsan sana bi kontur yaparım bu araç için yada istersen logolarını veririm ancak tekrar yapmanı veya üstünde çalışmanı tavsiye ederim. Sana faydası olur.

ben sadece biraz büyük koymuşum o kadar