TOURİSMO 16 RHD ''Kontur Turizm '' SKİNİ

o araç bu araç değil ama aynısı o araçta da varmış öğrendim onu da

Bu poz zaten bana ait :slight_smile: her araçta arkadaki o logo yok koyulan standard logonun da beyaz ve siyah olarak 4 farklı çizimi elimde mevcut. İstersen yollarım

çok sağol ama benim hali hazırda bir ekibim var 2-3 kişilik teşekkür ederim

hayır bide şunu anlamıyorum illa aynısı mı olacak birebir tm plaka gerçekte var da ufakta birkaç bişey ekleyeyim dedim yani

Reel araç istersen birebir olmak zorunda kardeşim mantıken. Ama kafana göre araç yapacaksan karışmaya gerek yok. Sen bana dedin ki ben 42FCE79 yaptım. Bende dedim ki bu araç o araca benzemiyor. Farklılıklar çok fazla.

güzel kardeşim bunun için sadece plaka reel tamammı sen öyle bil…

Abi ne kadar kastınız ya kullanın geçin işte tartıştığınız şeye bakın gözünüzü seveyim yaa… :laughing: :laughing:

1 Beğeni

hah canığı yidiyim gardaşım keşke herkes senin gibi olsa la

1 Beğeni

Ya oyun nasıl olsa herkes gerçekcilik ister. Sende dikkat et abi bundan sonra çizim aşamasında gerçekcilik payı olsun.

Biz ilk zamanlarımızda insanlardan nasıl yardım alırız nasıl yorum alırız diye uğraşırdık devir değişti demek ki. Eleştri almayı ya öğrenirsiniz ya da canınızı daha çok sıkarlar. İyilik edelim diyoruz kötü oluyoruz bu kafayla giderseniz bi baltaya sap olamazsınız piyasa örnekleriyle dolu. Kendinizi biraz yontun. Adam gibi iş yapmayı öğrenin.

2 Beğeni

Devir değişmedi kral aynen öyle. Benim demek istediğim bir oyun için tartışmaya değmez. Uyarırsın eğer modun sahibi değiştirmezse sende başka bir skin ile oynarsın yani. Bunun için birbirinizi kırmaya hiç gerek yok :slight_smile: :slight_smile:

ben tartıştığımızı düşünmüyorum hatta o niyette yazmadım zaten

1 Beğeni

mesajlarda duyguları belli edemiyoruz , kesinlikle fevri davranmadım ama senin varsa bilemem bir kaplama kalp kırmaya değmez neyse hakkına helal et ,napalım.