Formula 1 Kulübü

https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1534604416623562752

arap her zaman araptır

6 Beğeni

drama ekmektir

2 Beğeni

Bu Ferrari beni otogarda ağlattı, yollarda ağlattı, sokakta ağlattı, boş bir parkın bankında ağlattı, kaldırıma çöküp ağlattı, arabada ağlattı, işte ağlattı, kahvaltıda ağlattı, uykudan uyandırıp ağlattı, uykuya yatırmayıp ağlattı. Beni, ağlanacak ne kadar çok yer varsa hepsinde ağlattı, sana çok kırgınım Ferrari :frowning_with_open_mouth:

Başlığı görünce bir bayıldım sonradan gördüm Le Mans’ı :neutral_face:

2 Beğeni

:pleading_face:

images.jpeg

2 Beğeni

Part 5:

4 Beğeni

Latifi Q3? Max’in dansı? Mercedes’ler işi çözdü mü? Çaylaklar, profesyonelleri geçti. Hayal kırıklığına uğrayan da vardı, şaşırtan da. Yarın görücez…

Not: @BabyYoda F1 22 oyununu aldın mı bilmiyorum ama eğer aldıysan güncellenen motor seslerini gerçek hayattaki ile aynı olup olmadığına bakabilir misin. :slight_smile:

1 Beğeni

Daha almadım hocam ama oyun tam olarak oturduğunda, problemleri çözüldüğünde almayı düşünüyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Gerçekten yarış var. :smiley:

4 Beğeni

Son turlar neydi öyle başım döndü çok iyi yarıştı :smiley:

3 Beğeni

sainz bugün yarış galibiyse bunu leclerc’e borçludur

2 Beğeni

Az önce ben ne izledim lan?? :flushed:

1 Beğeni

Demiş ama yeni konsept araçlarda güvenlik öncelik, belki de Zhou aramızda olmayabilirdi…

@doksanbpm Charles’ın hatası bence, pite girmeliydi…

2 Beğeni

her şey ortaya çıktı zaten

bu da demek oluyor ki LEC pite girseydi net bir şekilde galibiyeti alırdı. SAI gibi ortalama altı bir pilot ise anca ALO’nun arkasında yarışı bitirirdi.

1 Beğeni

Dedim ya, SC aktif hale geldiğinde Charles 3. sektöre daha yeni başlamıştı. Şimdi ki galibiyet, Carlos’u daha da güçlendirir.

1 Beğeni

Redbullun çok avantajlı olduğu bir pistte sana şans gelmiş ama ferrari yönetimi bunu elinin tersiyle itti.Leclercin pite girmemesi tamamen onların hatası.Ayrıca sainz ayıp etti SC’den önce kaç tur leclerci arkasında tuttu.SC’den sonra da hamilton ve perezi arkasında tutabilirdi ama o basıp gitti

1 Beğeni

Sainz Ferrari’de yarışacak çapta bi pilot değil.

1 Beğeni

Aramızdan yıllar önce ayrıldın ama hala sürücülerin hayatlarını kurtarmaya devam ediyorsun. Teşekkürler Jules :pleading_face:

+Zhou’nun aracının kazadan sonraki hali

FW06n8FXkAAE-_u.jpeg

1 Beğeni