theHunter: Call of the Wild - Ana Konu

Yeni türler bulunduran bir harita DLC geliyor

1 Beğeni

29 Haziran’da çıkacak.

1 Beğeni

akşama canlı yayınındayız tabii sıfırdan indirmem gerekecek

2 Beğeni

Popüler avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild’ın Rancho del Arroyo DLC’si ile Meksika topraklarına adım atıyoruz.

2 Beğeni

Biraz dolaştım av yaptım pcye geçince görselleri atarım özlemişim ama işteee

Ben daha realistik bir şey istiyorum açıkçası rdr2de bazı detaylar beni bitiriyor

2 Beğeni

klasikteki özellikler gelsede yeter bence, olanı bozmasalar, köpekten sonra birçok bug oldu, umarım atv ışıkları ve 400m üzeri hayalet av problemi çözülmüştür var daha sıkıntılarıda yayında yazarım

• Hunting Stundlarda buglı şuan.
    Görevde standı kullanarak geyik vur diyor. Stund’a e basınca altına atıyor ve içinden çıkamıyorum.
1 Beğeni

bulut hesap yanar diye korkuyorum yoksa sıfırdan profil başlatacağım belki bişeyler düzelir etsdeki gibi

Yeni dlc çıkınca dlc’yi tek olarak değil oyunu tekrar dlc hali ile indiriyoruz, saçma sapan sistemleri yüzünden oynamıyorum ve her seferinde beni tekrar baştan başlatıyor.

image

https://www.epicgames.com/store/tr/p/thehunter-call-of-the-wild

theHunter: Call of the Wild™ 25 Kasım’da Epic Games Store’da Ücretsiz!

5 Beğeni

oyunda güncellemeleri kapatamıyor muyuz özel steam konsol koduyla ya da ne bileyim başka bir işlemle ?

oyuna sağ tıklayıp özelliklerden otomatik güncellemeleri kapatabilirsin diye biliyorum ama olmuyor yine güncellemeden giremiyorsun maalesef

1 Beğeni

Yabancı kaynaklara da baktım bir şey bulamadım

steam topluğunda konu aç.

Oyunun son güncellemelerinde AMD FSR desteği eklenmiş kasarak oynayanlar için çok iyi olmuş yaklaşık 25-30 fps artış yaşadım :smiley:

2 Beğeni

Bugün avcılık yaparken yaşadığım garip olay :smiley:

7 Beğeni

Yeni dlc ile Finlandiya’da kuzey ışıkları eşliğinde avcılık yapabiliyoruz.

4 Beğeni
3 Beğeni

ücretsiz güncelleme ve yeni harita dlc yayınlandı

bu harita>the angler
resmen sdfdsfjsd zuahahahaha

1 Beğeni

Gene dayanamadım şunun eksik DLC’lerinin hepsini topladım.

1 Beğeni