theHunter: Call of the Wild - Ana Konu

Çok param yok steam kartlarını satmıştım ordan biriken parayla alıcam.
Medved taiga ve weapon pack 3`ü bıraktım oyundaki silahlara bi baktım fena değil gibi Ana oyun, Çadır, Atv ve Parque Fernando aldım diğerleri çok önemli değil benim için şimdilik :smiley: Teşekkür ederim cevaplarınız için :smiley:

1 Beğeni

evet gerçekten çok saçma her güncellemede 10- 20 gb arası veri indiriyoruz tekrardan. Aşırı sinir bozucu

Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum. Konuyu takip ettiğim kadarıyla bu dlcleri tavsiye etmişler yeterli mi?
Ekstradan birkaç dlc daha alabilirim oyun güzel bir indirime girmiş.

başlangıç için güzel içerikler oynadıktan sonra neye ihtiyacın olduğunu anlayacaksın zaten

Rocky dağlarından esinlenmişler 19 haziranda tam video gelecek

1 Beğeni
2 Beğeni

Av yapıcaz diye geldik fotoğrafçı olduk :smiley:

7 Beğeni

Yeni harita geldi 7.0GB güncelleme var :smiley:

1 Beğeni

bana neden 24 gb güncelleme geldi :smiley:

oda iyiymiş :smiley:

1 Beğeni

Piyasadaki en iyi avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için yepyeni bir harita genişlemesi çıktı! Rocky Dağları’ndan esinlenilen Silver Ridge Peaks haritasında uzun süredir beklenen yaban hindi avı başlıyor! https://www.simulasyonturk.com/thehunter-call-of-the-wildin-yeni-haritasi-ile-yaban-hindi-avi-basliyor-silver-ridge-peaks/

av videosu çekin izleyelim, hep tır araba nereye kadar doğaya atın kendinizi.

hindi olayından sonra tekrar dönmek istiyorum bakalım bazı şeyler ortadan kalkıyor :smiley: oynayabilirim

1 Beğeni

Yeni harita ambiyansı çok iyi olmuş yeni hayvanlar tadı tuzu olmuş diyebilirim :grinning: özellikle hindi avlamak baya zevkli orta seviyede uçuş yapıyorlar @hasanofke video iyi gider :wink:

2021 edition çıkmış ne iş ?

the Hunter: Call of the Wild için Yeni Zelanda Te Awaroa Milli Parkı DLC’si yayınlandı. Yeni harita ile 8 farklı hayvan türünü avlayabiliyor ve yeni eklenen F.L. Sporter .303 tüfeğini kullanabiliyorsunuz. https://www.simulasyonturk.com/the-hunter-call-of-the-wild-icin-yeni-zelanda-te-awaroa-milli-parki-dlcsi-yayinlandi/

1 Beğeni

Av köpeği sonunda geliyor. Teaserda sesi duyuluyor.

3 Beğeni

vurulan hayvanın peşinden iz takip etmek çıldırtıyordu, oyunun tek sorunu halen her güncellemede oyunu baştan indirmesi ve silip yüklersen oynadığın haritadaki görevleri baştan başlatması.

az önce aldım güncelleme ile birlikte yüklüyorum