theHunter: Call of the Wild - Ana Konu

Muhteşem atmosferiyle bizleri büyüleyen avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild hakkında burada paylaşım yapabiliriz.

Multiplayer için buraya
https://www.park.simulasyonturk.com/t/thehunter-call-of-the-wild-multiplayer-oyunculari-ana-konu/624/

Tüm gelişmeler, haberler buraya
https://www.simulasyonturk.com/kategori/thehunter-call-of-the-wild/

2 Beğeni

Oyun ilk çıktığı zaman bu haldeydi o günden bugüne oyuncuların taleplerine yönelik getirmiş oldukları büyük güncellemeler bu oyunu oynamam için en büyük sebepti aslında bravo gerçekten çıkacak her DLC’ye sınırsız kaynağım olacak

2 Beğeni

Medve-Taiga için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

3 Beğeni

Çıksında bir an önce satın alalım beklüyürük

Medved-Taiga Sibirya haritası çıktı.

Bununla birlikte yeni güncelleme çıktı 5.2 gb boyutunda
Yarın incelemeye başlayacağım gece indireceğim çünkü…

Etkinliği Çarşamba akşamı ya da Perşembe akşamı yapabiliriz ama şu ATS betası da var.

Vallah dün gece bir girdim kar mar offf amanın :smiley: bugün video çekicem ama multiplayer için hazırlanın dehşet… karda çok başka…

tavşan avlama sonunda geliyor

1 Beğeni

Sonunda çok şükür heyecanla bekliyorum

Yeni Silah DLC’si ve Beklediğimiz Tavşan DLC’si geldi

1 Beğeni

29 mayısta kaz avı geliyor

haftaya baya oyun için güncelleme çıkacak hep aynı gün :smiley:
geçenlerde tavşan avı için girdim ama uğraşamadım çıktım bu hoşuma gitti

1 Beğeni

Kazlar da gelince shotgun iyice kıymete biner artık.

Tavşan avlayayım deyip iz takibi falan yaptığımda hep boş döndüm. Ama herhangi bir geyiğe pusuya yattığımda yanı başımdan geçerlerken fark ettim hırtoları. Sürü halinde geziyorlar. Kıpırdamadan tek tek indirdim. Kıpırdadığın an hayalet olup ışınlanıyorlar. Tavşan = şans :slight_smile:

kanada kazı :smiley:

1 Beğeni

DLC’yi almadan duramadım tuzak olayları sayesinde kazlar uçarken tarlaya iniyor daha kolay avlanıyor

Aldım bende girip bakacağım nasıl olmuş

The Hunter: Call of the Wild için yeni harita tahminleri alındı.
Paraguay
Nepal
Mongolia
Papua New Guinea

“Alena here, I have some interesting news to share with you all, Doc has just left Medved Taiga in a hurry. It was quite strange, he was very flustered and had a possessed look in his eyes. He said “It’s time I work out where the next hunting reserve should be. I have heard there is an interesting country that once had 5 distinct language families and over time they have split up and there are now 17 separate groups remaining. I best go see if it’s suitable”.

Bu yazıya göre Mongolia yani Moğolistan oluyor.
Pazartesi duyurulacak ama ben yolda olucam gece varınca laptoptan haberi yazabilirim.

Burada avlanabilecek hayvan türleri listelenmiş.

1 Beğeni

Moğalistan değilmiş :smiley: Nepal ile Paraguay kaldı.

1 Beğeni

Başlıcam bunların harita anketine tahmin şeysine şimdi de Paraguay’a gittik orası değil
Yeni Zelanda
Avustralya
Filipinler anketi çıktı

tamam ulan Avustralya de rahat edelim

1 Beğeni

Heyecanla bekliyorum o zaman

Bunlar kafayi yemis

1 Beğeni