theHunter: Call of the Wild - Ana Konu

Doğu Afrika’da geçen Vurhonga Savanna haritası geliyor. 14 Ağustos’ta canlı yayında oynayacaklarmış.

2 Beğeni

Savanna haritasının canlı yayın başlıyor Twitch

1 Beğeni

7 farklı tür var mavi antilop tükenmiş bir tür???

1 Beğeni

Öküz başlı antilop diye biliyorum ama tükenmemiş herlade

tam Türkçesi öyleyse değiştireyim

Ben araştırdım Gnu veya Öküz başlı antilop olarak isimlendirilebilir

gnu zaten yazıyordu değiştiriyorum + lesser kudu ya ne diyelim?

Vallahi onun Türkçe adını bulamadım. Herhalde oyle geciyor tum dillerde

Tolga abi ile ne avlarız bunları be

2 Beğeni

AMA BU ÇOK GÜZELLLL

3 Beğeni

Woowwww bu oyundaki grafikler efsane ortam çevre müthiş gerçekten sırf bu oyun için PC toplanır

1 Beğeni

Adamlar gerçekten çalışıyorlar be çok iyi iş çıkarmışlar

theHunter: Call of The Wild’ın Vurhonga Savanna Haritası 30 Ağustos’ta Çıkacak

1 Beğeni

17 Ekim’de theHunter: Call of the Wild için Sibirya haritası çıkacak. Ücretli DLC Medved-Taiga Milli Parkında geçiyor.
Bu konuda harita hakkında bilgiler paylaşmak istiyorum. Öncelikle çıkana kadar resmi bilgiler ardından oynarken edindiğimiz bilgileri yazalım istiyorum. Bir nevi rehber olsun. Burada yer alan hayvan türlerini avlama taktikleri vb. her şeyi yazalım. Diğer oyuncular için çok faydalı olacaktır.

the-hunter-call-of-the-wild-medved-taiga-cikis-tarihi

Steam

Harita dışında genel sorular vb. başka muhabbete girmemek gerek.

1 Beğeni

fiyatını ne kadar olur acaba onu merak ediyorum uygun bir fıyat olursa tabikide alınır çok gerçekçi yapmışlar oyunu zevk veriyor 3-5 kısı ıle oynayınca kalıtelı ve guzel zaten bu alanda bune benzer pek oyun yok zatem ets gibi rakip yok

Medve-Taiga için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Ah bir de Av köpeği desteği gelse tadından yenmez valla bu oyun kuzenimin bilgisayarında vardı 15 tatil başında oyun kuzenimin steamında 13 saatti onlara geleli 4 gün oldu 38 saat oldu :joy::joy: Deliler gibi oynuyorum

1 Beğeni

Medved Taiga konusu buraya aktarılmıştır.

Fiyatı ne kadar acaba

Güncelleme geldi 4.9 gb :smiley: Henüz duyuru ve notlar paylaşılmadı. DLC de 15 TL’den satışa sunuldu.

ben haberi hazırlıcam ondan hastane simülatöründe video çekmem lazım buna da sıra gelir akşam :smiley: güzel görünüyor