The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

https://twitter.com/TMLStudios/status/1661323581148545024?t=dkMEo7sCsbZln9SZwcZ9Bw&s=19

TML paylaştı da Mercedes lisansı mı aldılar?

Zaten vardı?

The Bus için vardı da ne hikmetse FErnbus için yok Travego vs gelmiyor

Ben böyle logosuzdu diye hatırlıyom nedense

2 Beğeni

Mercedes-Benz lisansı yok. Mod ile logo yapıyorlar.

1 Beğeni

İşte TML’nin geçen gün attığı Tweet bence lisansının yeni alındığını gösteriyor çünkü normalde mod ile direksiyona logo konulamıyordu.

2 Beğeni

büyük ihtimalle

Bu mod ile direksiyonda da logo oluyor. (Uyarı: Bir ara oyun rastgele çöküyordu, bu modu devre dışı bırakınca bir daha çökme yaşamadım.)

La olum bunları allah bildiği gibi yapsın bu oyun 2021 de çıktıgında askerdeydim hevesle aha çıktı felan dedik e be beceriksizler hala bir oyun tamamlamayı beceremediniz.

1 Beğeni

tml den bi cacık olsaydı fernbus’ı adam akıllı toparlarlardı 10 yılda :smiley:

1 Beğeni

Ben yatırımımı Lotus’tan yana kullandım. Bakalım ilk önce hangisi tamamlanacak.

1 Beğeni

Fernbus PlayStation 5 versiyonunu şu an 25 FPS civarında oynuyorum ve yaptığım ayarlar kaydedilmiyor her kapattığımda resetleniyor ve oyun çıkalı 7 ay oldu, diyeceklerim bu kadar gerisini siz düşünün. :blush:

1 Beğeni

bunlar bu kadar yılda nasıl batmadı la :nerd_face:

1 Beğeni

gelen güncellemede fernbusta olduğu gibi optimizasyon çalışmaları var ancak burada haritayı bölmüşler.

world partition tekniğine uyarlamışlar.

VDL Citea LLE (Solo) de geldi. 19.00 itibariyle.

1 Beğeni

Dün güncellemeden sonra oyuna girdim yeni VDL’i sürdüm oyunu akıcı şekilde oynama ne güzelmiş :smiley: İlk defa bir güncellemede optimizasyona el atılmış gibi :slight_smile:

3 Beğeni