The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

dsfds lumen olmadan önce de yapılırdı ama uğraşılmadı tabii performans maliyetleri de var ama yani günün sonunda bazı şeyler şakkadanak zamandan kazandırıyorsa güzeldir.
grafikler güzelleştikçe fiziklerin bir önemi kalmayacağına göre ağlayabilirsiniz.

5 Beğeni

Halen yavaş ilerlense de güzel gidiyor.

1 Beğeni

Multiplayer çıkışı için tarih verdiler mi?

2 Beğeni

tekrar indirip deneyeceğim bize özel betaya verdiler ama yarın çıksın öyle indireyim haberini yaparız.

2 Beğeni

:carrot:

2 Beğeni

Bu da demek oluyor ki Fernbus Simulator(29.95€) ve Tourist Bus Simulator(29.95€)'den daha pahalı olacak. Oyun içeriği güzel ama çok hata var. Sürekli oyundan atıp duruyor. O iki oyundan da pahalı olursa alınmaz.

Ocak2023 ile birlikte o oyunlar da zamlanabilir yani onların fiyat yükseltmesi ile alakası yok ama TR fiyatları son günlerini yaşıyor. Thr Bus çok ucuz aşırı ucuz alın geçin desem nebileyim. İleride değerlenir hala dolu değil. Çünkü the bus dışında tourist bus, fernbus konsol portlarıyla uğraşıldı burada yardım aldıkları firmalar olsa bile yok ue5e geçirme yok şu bu derken çık aksadı. Önemli bir programcı ve level designer olan Gil de viewapp firmasına geçti.

Arkadaşlar her 3 oyyn da harika bir proje çok emek var ama dediğimiz eksikleri düzeltmrk zor değil sadece yapmaları gerekiyor. Neler neler olur kolayca ama ne diyeyim artık umrumda değil. Şu halimle daha iyi bir oyun planlardım. Kod bilmek onu bilmek yeterli değil hiçbir anlamı da yok. Geliştricilere hangi simülatör veya oyun olursa olsun emek olsa dahi artık saygı duymuyorum.

2 Beğeni

Bence şu anki fiyattan kesinlikle alınabilir. Önünde çok uzun bir yol var ayrıca. Fazla beklentiye girmemek lazım bu aşamada. Kaldı ki bu haliyle bile gayet iyi durumda bence, ilerisini düşünemiyorum. Gerçek harita (1:1 ölçek), gerçek hatlar, gerçek otobüsler… Böylesini bulmak gerçekten zor, bunu da düşünmek lazım.

Ayrıca şunu da unutmamak lazım; şehir içi otobüs filolarına ve güzergahlarına vs. ilginiz yoksa zaten sevemezsiniz. Ayrı bir kafa lazım bu oyunu sevebilmek için :smiley: Öyle ki, ara sıra BVG’nin uygulamasını açıp hatlara bakıyorum, hangi hatlar gelebilir diye inceliyorum. Acaba nereler eklenebilir ileride diye oyundaki kapalı yollara girmeye çalışıyorum. İleride gelmesi neredeyse kesin fakat açıklanmayan (Erken erişimde ileride duyurulacak olan yeni hatlar gelecek, bu açıklandı bir videoda) 2 hattı keşfettim bile :smiley: Çok da zor olmadı o başka.

Bir de geçmişteki hatalardan ders çıkarmışa benziyorlar. Fernbus’taki gibi kafalarına göre ilerlemek yerine topluluktan destek alarak ilerliyorlar ve erken erişim bittiğinde oyun ciddi anlamda tamamlanmış olacak. Yarım yamalak bırakıp DLC ile tamamlamayı düşünmüyorlar görülen o. Yani şimdiden 4 farklı hat ve 3 farklı otobüs hazır bile, kaldı ki finale kadar bunların devamı gelecek ve başta almış olanlar ek bir ücret ödemeyecek.

Oyunun en sıkıntılı yani herkesin katılacağı üzere optimize. Ancak çok mu kötü, oynanamaz mı kesinlikle hayır. Detaylara bakınca zaten olağan üstü bir akıcılık beklemek tuhaf olur. The Bus ile yakın detayda olup (Harita anlamında) da optimizesi gerçekten iyi olan bir tek GTA V var sanırım, o da zaten bir başyapıt, ayrı bir kefede :smiley:

3 Beğeni
4 Beğeni

atölyede değişik hatlar mevcut ekle güel oluyor :slight_smile: dediğin gibi otobüse kafayı takanların seveceği bir oyun arada açıp kısa hat yapıyorum çok keyifli oluyor :slight_smile: arada bu arada fernbus takılıyorum sistemim de iyi denilebilir kasma çok olmuyor

3 Beğeni

19 Aralık 2022 tarihinde The Bus, 114,20 ₺ olmuştur.

3 Beğeni

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: gene normal olsun dsfsfds

1 Beğeni

1 hafta önce zamlanacağını duyunca almıştım 59 TL den :smile: ama işin can sıkıcı gene tml gene optimazsyon, ryzen 7 5800h işlemci rtx 3060 laptopumla oyun otomatik ayarları ultrada başlattı, fakat droptan oynanmiyordu düşüreyim dedim bazıları orta bazıları yüksek, arkadaş hâlâ drop yiyor videolarda baktığım YouTuberlarda FPS düşüyor ara ara ama drop olmuyor, bu drop sorununun çözümü yokmudur?

1 scs 1 de tml den ne bekliyorsunuz ki

1 Beğeni

Hocam benim takıldığında aynı ekran kartıyla başkaları daha stabil oynuyordu onun nasıl olduğunu anlamadım, yoksa tml i bilmeyen yok tabi :smile:

ee güzel ama ben hala indirmedim.

1 Beğeni

Sen niye oynamıyorsun bu oyunu ?

live events özelliği geliyor.

2 Beğeni