The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Omsi’nin ardından güzel bir belediye otobüs simulasyonu gelecek gibi duruyor, modern ve daha iyi grafiklerle. Ama daha çok zamanı var anladığım kadarıyla ki doğaldır, 3-5 büyük oyuna 3-5 kişiyle el atınca öyle oluyor tabii.

1 Beğeni

Bu oyun çıktı mı?

Hayır,daha çıkmadı.

1 Beğeni

Umarım ilk çıkışında optimizasyon ve fizikler gibi belli başlı sorunlar olmaz, Fernbus ile güzel bir adım atıldı etkilerini bu oyunda da görsek bari

sadece bir tbt olduğuna inanmak istiyorum ama olmayacak biliyorum

oyun kopyalayarak amerikada bile yapabilirler de pek ilgi görür mü bilemem neyse sadece tweet olarak kalsın

5 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

A post was merged into an existing topic: Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

The BUS için yeni bir yol sistemi eklenmiş. Düzenlenebilir olacakmış.

4 Beğeni

Ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi varmı?

2020’de bekleniyor

3 Beğeni

Tmlden umutlumusunuz merak ediyorum.Fernbus oynayıp memnun kalmadım.Otobüs oyunlarına hasretiz ama Tml umut vermıyor.Yakında bu konuyla ilgili video felan çekecekmisin oyunda gelişmeler nedir acaba

yer alacak otobüsler belli olmuştu

2020 sonuna doğru yayınlanacak gibi duruyor ancak thebus ile bir şeyler değişmez işleri zor yine fernbus güzel güncellemeler alıp düzelmeye başladı
umalum ki 2020de istediğimiz konuları çözecek işleri yapacak çalışanlar olsun planlarında vardır
performans ile ilgili bir sürü iş çözüldü sırada başka özellikler var adım adım olacak olmak zorunda :smiley:

2 Beğeni

Yer alacak otobüslerin gerçek fotoğrafları

4 Beğeni

tml ve aerosoft oyunlardan pek bir şey beklemeyin., omsi’nin takımı ayrı olduğu çok belli oluyor lotus çıkacakdı kaldı galiba.

Hayır, yapılmaya devam ediliyor.

Nerdesin üzümlükekim :confused:

The BUS için Alpha Build videosu paylaşıldı.

şehir harbi güzel videodan mıdır nedir görüntüde takılmalar var
TheBus kalıcı isim olmayacaksa kullanılmamalı sonra seonun için ediyor

3 Beğeni

Keşke sadece şehir içi değil de şehirler arası da olsa yani Fernbus ve Tourist Bus karışımı olsa güzel olacak gibi. Tabii ki optimizasyon ve fizik en önemlisi. Bakalım bekleyip göreceğiz.

1 Beğeni

Umudum yok.