Surviving Mars - Ana Konu

Surviving Mars çıkış tarihi 15 Mart 2018 olarak açıklandı.
Haemimont Games tarafından geliştirilen oyun PC, PlayStation 4, Xbox One platformları için çıkış yapacak. Kızıl Gezegende bir insan kolonisi inşa edeceğimiz oyunu Cities: Skylines’a benzetebiliriz. Oynanış videosunun gelmesiyle var olan heyecanımız daha da arttı. Tek oyunculu ve çok oyunculu desteği bulunan bir yapımdır.

https://www.simulasyonturk.com/surviving-marsin-oynanis-videosu-yayinlandi/

3 Beğeni

61 TL’den ön siparişe açıldı.

Steam

Tanıtım filmi

1 Beğeni

inceleme kodumu bekliyorum pc için olduğunu belirtmeyi unutunca :smiley: bi daha mail attım
ambargo var ama sonuçta gameplay olacak yersen :smiley:
15 marttan önce yayınlarım çöp oyunlarla vakit harcamak istemiyorum hepsi yok olsun gitsin adam gibi oyunları oynayalım

1 Beğeni

Evet bendeniz Mars’ta ilk insan kolonisini kurduruyorum hem de robotlarla :smiley:

çok şekerler…

Harika olmuş :smiley:
kamera kullanışı şimdilik sakat ama alışıyorsun değişir :smiley:
çözdüm mevzuları

1 Beğeni

Modlama desteği var. Steam Atölye’de paylaşılacak. Ama oyun Cities Skylines gibi basit değil. Sonuçta Mars’tasın ve her şey gelişmiş. Farklı zorunluluklar var. Benzer oyunları oynayanlara kolay gelir. Aven Colony mesela benziyor.

Adamlar kendi oyun motorunu kullanıyor. Performans sorunu yok. Zaten Tropico 3-4-5 oyunlarını geliştirmişlerdi. Tropco 6 başka stüdyo tarafından geliştiriliyor.
İsabet olmuş yeni bir oyun aynı şeye gerek yok.

Easy Start ile başladım ipuçları var. Kilometre taşlarını gösteriyor. Sırasıyla yapıyorsun ama bağımsızsın.
Dil gerekli mi? Kısmen… Arayüz garip geldi ama alışıyorsun belki daha iyi olabilirdi. Çokgen tasarım beni biraz yordu.

Video için Çarşamba gününü uygun görüyorum. Bilginiz olsun belki çıkmadan önce ardı ardına 3 video yayınlamış olabilirim.

1 Beğeni

kritik durumdayız

Yayınlandı.

Yarin cekmeye calisirim olmadi bir de cenaze girdi neyse tam surumde cekmek iyidir…

çok yoğun odaklanma istiyor öyle kafama göre takılamıyorum :frowning: la daha başındayım her şeyin… hala çok kapsamlı olaylar başlatamadım insanlr öldü zaten su getirene kadar su bitmişti yeni kaynaklara ulaşmak zor dronları nakledicen vs. malzeme taşıcan :smiley: cities skyline bebe oyuncağı kalıyor bunun yanında almak istiyorsanız düşünmeden alın ama zaman da ayırın kendinize :smiley:

Video bu akşam geliyor. İLk bölüm… :smiley: sıfırdan başladım güzel gidiyorum

son hali budur oksijen, elektrik, su depoları tamamen dolu insanlar geldiğinde hiç sıkıntı çekilmeyecek :smiley: bideo 1 saa 20 dk şimdi 25 dkye düşürmeye çalışıcam :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

Yarın :slight_smile:

1. bölüm 1 saate yayında…

Sonunda aradığım özellik geliyor. Dome pasajları önümüzdeki güncellemede çıkacakmış.

Depolama için yeni binalar da olacakmış silo yani bir de disasterları devre dışı bırakma olacakmış.

1 Beğeni

İlk çıktığında oynamıştım ama bir yerden sonra ilerleyemedim. Kaynaklar da bitince açlıktan kırıldılar Allah affetsin…

Eğer hala oynamayan varsa mutlaka oynasın. Şiddetle tavsiye ediyorum. Dün (27 Kasım) baya bir oynadım (Yaklaşık 6-7 saat). Çok güzel yaptılar bu oyunu.

(Birde Türkçe yama Tam çıksaydı çok güzel olacaktı da Beta sürümü de idare ediyor.)

Burasıda Benim Koloni.

1 Beğeni