Surviving Mars - Ana Konu

Hazır Mars Haberleri gündeme gelince tekrar oyniyim dedim :slight_smile:

Önceki Hali (312. Gün); Surviving Mars - Ana Konu - batuhan2941 tarafından #20

1 Beğeni
1 Beğeni

Hemen aldım hocam bilginiz için teşekkürler :joy:

:potato:Surviving Mars için resmi :tr:Türkçe dil desteği güncellemesi yayınlandı.
:point_right:

https://www.simulasyonturk.com/surviving-mars-resmi-turkce-dil-destegine-kavustu/

4 Beğeni

Vayy işte bu çok güzel haber. Eve dönünce tekrar başlamayı düşünüyorum bu iyi haber oldu.

Paketler zamlanmadan gerekli olanları alayım diyordum bir sürü paketi varmış hangileri elzemdir hiç fikrim yok. Hangilerini almalıyım yoksa Complete bundle alıp geçmeli miyim?

Almışken hepsini alınız hocam. 200 saat gömmüşümdür korsan sürümde buna. En son satın alır bir daha oynarım dedim satın aldım indirdim ama oynamadım. Bir de tr desteği gelmiş oyuna. Zamanında da 3 kez beleş verilmişti.

1 Beğeni

Vaziyet öyle görünüyor :smiley: Dip fiyatta değil ama sonra bu fiyatları göremeyiz diye alacağım artık en azından TR dil için destek olayım.

Dün akşam 104₺ iken iyi ki almışım…

şaşıracak bir şey yok ya :smiley: indirimi bitti

İndirimsiz fiyatı değil bu %30 gibi zam yemiş :slight_smile:

indirimi kaçıranlar anno 2205 alabilir, onda dünyadan başlayıp aya üst kurabiliyoruz daha kapsamlı daha uğraştırıcı, bence anno serileri en iyi şehir ve üretim hattı kurma oyunu.

Aslında almayacaktım Türkçe olması büyük etken oldu. Ana oyun ve bir iki pakete daha sahipmişim zaten bundle alıp kurtulayım dedim daha Paradox oyunlarına bulaşmam zaten.