Steam Başarıları Yardım (ETS 2)

Arkadaşlar merhaba, Ets 2’de steam başarılarını tamamlamak için çaba göstermekteyim ve iki kez başıma daha önce kazandığım başarımın geri gitmesi olayı geldi, bununla alakalı bilgi sahibi olan arkadaşların neden böyle bir şey olduğu hakkında bilgi paylaşmasını rica ederim. Çözümü var mıdır?

Başıma gelen olaylar:
İlk olayı (geri giden başarımı) hatırlamıyorum.
İkinci olay dün akşam başarım kısmında "Aksın Mazot Başarım 2/7 iken bu sabah bir sefer attım 1/7 oldu, daha sonra oyundan çıkıp tekrar baktığımda 0/7 olmuş.
bununla birlikte “Endüstriyel Standart” 1/24 iken 0/24 olmuş / “Çiftçi gibi” 1/16 iken 0/16 olmuş.

özellikle başarıları tamamlamak için uğraştığımdan belirttiğim başarıları aldığıma hem elimdeki notlardan hemde Truckbooks seyir defterimden eminim. Emeklerim boşa mı gidiyor anlamadım.

Yardımlarınızı önemle rica ederim.

1 Beğeni

Volkan abi başarımı başka hesapta yapmaya çalıştıysan geri çekiyor. Benimde başıma geldi. Sonra eski hesabımda yapınca bu sefer eski haline dönüyor.

1 Beğeni

hocam bende eski hesap yeni hesap yok ama şöyle bir durumum oldu disk değişimi nedeniyle save yedeklerimi aldım bir de bunun yanında patronun dediği gibi otomatik save çok fazla olduğu için fazla otomatik save ve kendim yaptığım yeni kayıtları silerek yükleme ekranındaki kaydı tek e düşürdüm. galiba bundan oldu. Şimdi yedek aldığım save tekrar attım oyuna girdim ama bir değişiklik olmadı. Neyse yeniden yapıcaz galiba çokta uğraştıydım ya :frowning: cevabın için ayrıca teşekkür ederim…

3 Beğeni

Geçmiş olsun abi. Allah kolaylık versin.

3 Beğeni

eyvallah hocam

2 Beğeni

abi sıkıntı farklı bir durumdur çünkü komple profilide silsen steam üzerine kayıtlı olmuş başarımların durur yani başarımların %50 olsun ve profili silip yeni profil açsan bile başarımın aynı şekil devam edecek yani profilinde
ets2 profil üzerinden değil anahtar üzerinden kayıtlı olduğu için profil değişikliğinden silinmemesi lazım…

Bende internet sıkıntılıyken oyunu açarken ve kapatırken bağlanıyordum sadece, oyun saatimi kaydediyordu fakat Steam’i tekrar açtığımda o kaydedilen saat silinmiş oluyordu. Benzer durum gibi geldi. Yani sanıyorum ki Steam önce ara belleğe alıp daha sonra sunuculara bilgi yolluyor. Sunuculara bilgi gitmediği zaman da ara bellekteki bilgi siliniyor.

bende anlamadım patron az önce disk değişimi falan tamamlandı oyunu yedekten geri yükledim sabah 0/7 olan başarı 1/7 olmuş diğerleri hala 0 neyse tekrar yapıcaz artık :slight_smile: zaten km ye ihtiyaç var :slight_smile:

2 Beğeni

internetle alakalı bir problem olmadı kardeşim ama bir yerde bir sorun oldu çözemiyorum

sorunun kaynağını anladım arkadaşlar bir ara yani 1.32 sürümünde promods oynamıştım onu oynadığım profili sildiğimden ve bahsettiğim başarıları örneğin 7/7 yapıp steam’e kayıt olmadığından oluyormuş galiba neyse olan oldu geri gelmediğine göre tekrar yola devam

1 Beğeni