BM Logistics "International Transport Services"

eyvallah volkan abi çok kötü salgın var

abi suana kadar bir tane bile başıma yük kabul etmeme gibi olay olmadı problemın asıl nedenı bence belgelerımdekı kalabalık profıl dosya ve save curcunası

oyun içindeyken ana sayfadan oto kayıt ve kendı kayıtlarınızı sılıp yanı o yükleme ekranınında kı butun kayıtları silip sonra oyunu kendınız bır kere kaydetmenız ve oyundan cıkıp yükü bu profile attıgınızda bir sorun olmayacaktır çünkü tek bir tane save görecektir…

ikinci durum ise yani saymaması anlık internet problemi olabilir diğer seferde ikisini birden atabilir sisteme ve oyun yani sefer bitiminde trucksbook clıentte sefer tamamlanmış olarak gözüküyor mu önemli olan da bu

4 Beğeni

Aynen patron dikkat et kendine

Dediklerini yapip tekrar deneyecegim dedigin gibi buyuk ihtimal cunku bugune kadar hic silme yapmadim :smile:

Tb uygulamasinda hic birsey cikmadi acaba burda mi sorun oldu diye sayfasina girip baktim hic bir yerde yok uctu 180 km :thinking: Allahtan daha fazla km gitmedi.

4 Beğeni

Gecmis olsun patron

5 Beğeni

eyvallah teşekkürler vallahi dikkat edin hepiniz normal bir grip değil insanlar dökülüyor…

5 Beğeni

Patron öncelikle geçmiş olsun…

Arkadaşlar şu anda İnfluenza virüsü tekrar salgın vaziyetinde ve vücutta sürekli tekrarlıyor, kendinize çok dikkat edin ve mümkün oldukça topluluklardan uzak durmaya çalışın, korunmak için maske ve el dezenfektanı tarzı araçlar kullanın … İnfluenza ne oluyor derseniz eğer kısa ve öz olarak grip virüsü lakin ağır geçtiği için hınzır gribi denilebiliyor ( benim tahminim aslında o değil daha gelişmiş bir virüs bu, yine attılar ülkemize bir şeyler ) Şimdiden hasta olmuş ve olacak olanlara geçmiş olsun…

5 Beğeni
2 Beğeni

Patron gecmis olsun.Salgin var konvoya gelecekler maskeli ve mumkunse birbirinin tırının icinden geçmesin mikrop bulastirmayalim :grin:Simdi sizden yardim istiyorum.Bilgisayara format attircam.Ets 2 ve fs19 da kayitlari kaybetmemek adina hangi dosyalari kopyalayim

4 Beğeni

Abi yanlış bilmiyorsam Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles klasörünün yedeğini alıyorsun mesele kalmıyor :slight_smile: fs19 konusunda bilgim yok çünkü hiç fs oynamadım :slight_smile:

3 Beğeni

Hocam steam bulut gibi birşey vardı profili ve kayıtları kaydeden. ETS 2 oraya kaydoluyor diye biliyorum.

4 Beğeni

Hocam ama internetten indirdiğin modlar gidiyor. Hepsini tekrar yüklemen gerekiyor. Birkaç tanesini unutunca profil gider.

3 Beğeni

Ben modsuz oynadığımdan herkesi öyle sanıyorum. :joy::joy:

4 Beğeni

Benim tarifim sadece profil içindi tabi modları kapsasın diyorsan aynı yerdeki mod klasörünüde yedeklemen gerekiyor :slight_smile:

3 Beğeni

Suanki profil ve oyununda memnunsan abi direk belgerimde ki eurotruck klsörünü baska yere kopyala ama fs nin nerde bilmiyorum oyunu kurduktan sonra ise belgerime tekrar yapistir bu klasoru kaldigin yerden devam abi

3 Beğeni

Eyvallah hocam hayatimda boyle bir sey yasamadim ben kolay kolay hasta olmam normalde ilac kullanmam nasil bir sey anlamadim daha bu gun kendime geldim 2 3 gundur ymeek bile yiyemedim bu sira isiniz olmadigi taktirde disari cikmayin arkadaslar cok ciddiyim…

4 Beğeni

Ben eczanede çalıştığım için hastalar ile bire bir iç içeyim Allah koruyor bizi desem yeridir :slight_smile: aksıran mı dersin öksürenmi dersin suratına üfleyenleri zaten hiç demek istemiyorum ( midem kalkıyor valla üflemek nedir yaa )

4 Beğeni

Vallahi Allah kolaylik versin yillardır hastaneye falan gitmemeye calisiyorum insanlar dikkatsiz hasta olmayan adam hasta olur sizin oralarda o sekilde harbiden Allah koruyor sizi hocam…

4 Beğeni

@blackmoon Çoookk geçmiş olsun patron
Allah acil şifanı versin inşallah

3 Beğeni

Merhaba arkadaşlar american truck simulator oyununda çoğu arkadaşın hem dlcler görünmüyor hemde eski versiyon bunun için öncelik olarak oyunun güncel olduğundan emin olalım daha sonra oyunun bütünlüğünü doğrula yapalım ve oyuna trucksbook üzerinden giris yapalım.Giris yaptıktan sonra harici sözleşmeden bir yük alıp taşıyalım teslimat bittikten sonra oyunu oyunu kaydetten kaydedip oyundan çıkalım.Bu şekilde sıkıntısı olanların yapmasını rica ederim

2 Beğeni

bi yük götürüp bırakayım dedim olana bak önce 2li dorseyi önce ortadan çözdü sonra birlestirip o olana fırlattı iyi mi :smiley:

Özet

6 Beğeni

abi iyi kafana atmamış ona da şükür :joy:

4 Beğeni