SQUAD "Taktiksel Savaş Simülasyonu" - Ana Konu

Squad’ın fiyatı artık 116,50 TL!
squad-alpha-fiyat

1 Beğeni

geçen kanada ordusu paketi yayınlanmıştı şimdi indiriyorum bu gece biraz takılalım ssdde kurulu olmayınca nedense bu oyunda sinir oluyorum

bir gün Türk paketi gelir mi? vardı birileri de malum ortam hiçbir şey yaptırmaz boşuna beklemeyin çünkü herkes çok biliyor

İyi bir takıma denk geldiğim için Chora haritasında güzel bir maç döndü. bölge kontrol modunda oynadık sonraki haritada kanada haritası ve ordusu vardı ancak takımlarda yer kalmayınca sarmadı çıktım

ve geliyor

Ben askerdeyken gelsin zaten hep güzel olan şeyler.

Al Basrah’da çekilen güzel bir bölüm daha geliyor. Yarın yayınlarım :smiley:

Chora Valley’de geçen kısa bir video daha yayınlayacağım.

1 Beğeni

SQUAD - SNEAKY SNEAKY SKORPO!
gün içerisinde kanalda :smiley: ahahaha sonraki oyun tallil haritasında rip adminleri zorla squad leaderlık yaptırdı yayınlasam mı bilemiyorum kazandık çünkü :smiley: şak şak diye

Sneaky sneaky şekilde Norveç Skorpo haritasında sürünerek destan yazıyoruz.

SQUAD Alpha 16 güncellemesi 23 Eylül’de public test beta olarak çıkacak.

mi8 AIRBORNE

helikopter sürüşü böyleymiş

zaten daha önce çıkan modlarla aynı arcade olacak aşırı simülasyon beklemeyin :smiley: ama zamanla gelişir ben indirmedim çünkü public testing ayrı bir oyun 56gb istiyor uğraşamam haftaya bitecek test ederiz

bizden sonra bişeyler değişti tabi .

ya her şey değişti squadtürkiye yok :disappointed_relieved:

Joystick kontrollerini okuyamadı bakacağız bir çaresine onun dışında gayet güzel henüz bir sunucuda denemedim ama ileride fizikler elden geçirilir, kokpit kamerasında serbestlik getirilirse güzel olabilir. Yine de gerçekçilik veriyor öyle basit bir kullanış yok. Özellikle savaş ortamında zorlayabilir.

SQUAD yapımcısı Offworld Industires daha fazla indie stüdyoya yardım etmek istiyormuş. Periscope Games ile zaten ikinci dünya savaşında geçen Post Scriptum çıkarmışlardı. Son olmayacak gibi duruyor.
VenturaBeat röportajı