SQUAD "Taktiksel Savaş Simülasyonu" - Ana Konu

Squad konusunu buraya açıyoruz. Burada bu oyun ile ilgili her şeyi paylaşabilir , tartışabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz .
header
İlk çıktığı zamanlar :

Hasan abinin ilk izlenim videosu :

SquadTürkiye nın topluluk için hazırlamış olduğu yazı:

Squad Türkiye ordusu hakkında:

Squad Türkçe eklenme aşamasında:

Squad Türkiye sunucusu geri döndü:

2 Beğeni

SQTR sunucusunda her akşam etkinlik var eğer bu akşam da olursa bu sefer katılacağım özledim oyunu

Videoda kaydet , :smile:

Yeni takımlar kurulmaya başlandı. Ben de artık kursam iyi olacak oynamak isteyenlere anlatırım maksat oyunun etkinliğini artırmak. ParkSquad kurulabilir mesela…

1 Beğeni

SquadPark daha iyi gibi … Fikrim

SimülasyonPark’ın Squad oyunu için kuracağı takımın hazırlıklarını yapıyorum. Sitede özel kategori ve grubu oluşturuldu. Ayrıca başvuru formu oluşturuldu.
Tanıtım yazısı ve logo hazırlandıktan sonra yayınlanacak. Amaç yeni oyuncular kazanmak, Squad için içerik üretmek, eğlenmek… :slight_smile:

Ben oyunu büyük bir heyecanla satın aldım girdim falan grafikler oynanış falan güzel… Baba 1 tane adam vuramaz mı bir adam ya :slight_smile: tamam hani fps oyunlarında biraz noob olduğum doğrudur ama bu kadar olur mu ya… 1 denedim 2 denedim 3 denedim yok baba 1 tane adam yaraladım allah belamı versin takla atacaktım sevinçten…sonra o adam kendisine iğne basıp beni vurdu orası ayrı ama sonra soğudum oyundan :slight_smile: takım kurulursa ve bir hasan ali kaldırım lazım olursa gelebilirim :smiley:

Türk ordusu çalışmaları yeniden başladı.

1 Beğeni

amacım da biraz bilmeyenlere öğretmek ben de bayadır oynamıyorum kendi takımımı kurmam şart oldu

1 Beğeni

Yeni yıldan sonra katılabilirim :pick:

Savunmada iyiyimdir :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Bu Pazar akşamı SQ-MAK takımının uluslararası bir ligde maçı var. 2. takımda ben de yer alacağım. LAT kullanacağım yani bazuka vs. video kaydı almaya çalışırım. Bakalım ondan önce girip antrenman yapayım ve yeni faremi g300si test edeyim diğerinde zorlanıyordum daha rahat oynarım herhalde

1 Beğeni

SQ-MAK takımının maçına Pazar akşamı katılmış 2 ayrı karşılaşmayı kayıt aldım. Yarın ilk bölümü yayınlanacak pek kesmeyeceğim çünkü oynayanlar ne olduğunu yeniden görmek istiyor.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=518034951862953&id=196549607344824

Müthiş bir şey ya :smiley:

SQUAD’ın Türk takımlarından SQ-MAK ile CCFN uluslararası oyun liginde maça katıldık. İlk bölümde Gorodok haritasında milis güçlerini izleyeceksiniz. Yorumsuz oynanış görüntüleridir.

1 Beğeni

Yeni bir etkinlik ile sizlerleyiz.

başvuru yaptım :smiley:

SQUAD’ın Türk takımlarından SQ-MAK ile CCFN uluslararası oyun liginde maçın 2. yarısında Amerikan saflarında oynuyoruz. Yorumsuz oynanış görüntüleridir. İlk maça göre daha iyi geçmiştir.

Perşembe akşamı SQUAD’da %50 indirim ve ücretsiz hafta sonu oynaması başlayacak.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=529489774050804&id=196549607344824

Kapatılırsa kötü olacak :man_shrugging:t2: