SQUAD "Taktiksel Savaş Simülasyonu" - Ana Konu

ordu
türkçe
realistik
fps
savaş

Sunucu lisanslandı.

Cumartesi akşamı etkinlik var.

V11 zamanı…

steam de pahalı gelıyorsa

https://www.durmaplay.com/tr/store/squad/buy/squad 47 tl tabi tüm dünyada %0 kdv farkı var tukıye secınce %18 koyuyor ustune 48-49 lıra bır sey oluyor fıyat yanı almak ısteyen olursa ben burdan alısverıs yaptım sıkıntı cekmedım 5 6 dk ıcınde key yada heıdye olarak steam den atıyorlar

steamden alınması daha mantıklı çoğu kişide memnuniyetsizlik veya optimizasyon sıkıntı yaratabilecek türde bir yapım iade imkanı olur

%50’ye kadar indirim gören bir oyun zaten gerek yok

Gerek var yada yok sonuçta 10 lira bile bazı genç kardeslerimiz için önemli ben gördüm paylaştım sonuçta paylaşım için bir forum belki ilgisisini çeker diye…

Bu arada ben oyunu bayadır oynamıyorum kaldırmıştım belki yeniden kurarım bu ara gerçekten oyun moyun uğraşılmıyor ne gelirse gelsin anlamı yok artık

Yaptığınız paylaşıma herhangi bir lafım olmadı yalnızca steam üzerinden %50 indirim ile alma imkanı olan bir oyunu birazdaha bekleyip steam den alınabileceğini soyleyerek fikrimi belirttim yanlış anlaşılmasın :slight_smile:

pardon o zaman ya ben yanlıs anlamısım su ankı fıyat sandım %50 ındırımlı :grinning: