SQUAD "Taktiksel Savaş Simülasyonu" - Ana Konu

ordu
türkçe
fps
savaş
realistik

Sunucu lisanslandı.

Cumartesi akşamı etkinlik var.

V11 zamanı…

steam de pahalı gelıyorsa

https://www.durmaplay.com/tr/store/squad/buy/squad 47 tl tabi tüm dünyada %0 kdv farkı var tukıye secınce %18 koyuyor ustune 48-49 lıra bır sey oluyor fıyat yanı almak ısteyen olursa ben burdan alısverıs yaptım sıkıntı cekmedım 5 6 dk ıcınde key yada heıdye olarak steam den atıyorlar

steamden alınması daha mantıklı çoğu kişide memnuniyetsizlik veya optimizasyon sıkıntı yaratabilecek türde bir yapım iade imkanı olur

%50’ye kadar indirim gören bir oyun zaten gerek yok

Gerek var yada yok sonuçta 10 lira bile bazı genç kardeslerimiz için önemli ben gördüm paylaştım sonuçta paylaşım için bir forum belki ilgisisini çeker diye…

Bu arada ben oyunu bayadır oynamıyorum kaldırmıştım belki yeniden kurarım bu ara gerçekten oyun moyun uğraşılmıyor ne gelirse gelsin anlamı yok artık

Yaptığınız paylaşıma herhangi bir lafım olmadı yalnızca steam üzerinden %50 indirim ile alma imkanı olan bir oyunu birazdaha bekleyip steam den alınabileceğini soyleyerek fikrimi belirttim yanlış anlaşılmasın :slight_smile:

pardon o zaman ya ben yanlıs anlamısım su ankı fıyat sandım %50 ındırımlı :grinning:

Duvarların parçalanma efektleri test aşamasında

Squad Türkiye Discord kanalında “çekiliş” yazı kanalına “Squad istiyorum çünkü” ile başlayan bir cümle yaz çekilişe katıl ve savaş alanında yerini al !
Discord kanalına katılmak için tarayıcınıza discord.me/squadturkiye yazabilirsiniz. (Üstüne de tıklayabilirsiniz.)

Metehan komutanım tank tanıtıyor :smiley:

Squad nasıl oynanıyor özellikler ne işe yarıyor arayüzde neler var ne işe yarıyor? hepsini bu videoda anlattılar izleyin öğrenin

Squad v12 Tank İpuçları

Daha öncede uzun bir süre devam ettirdiğimiz ve oyuncular tarafından sevilen bir etkinlik olan Cumartesi Etkinlikleri yakında yeniden sizlerle olacak.

Squad ile ilgili haber ve etkinlikler için discord adresinden takipte kalın.

Insurgency içinde aynısını yapan kimse yokmu bea? :grinning:

Insurgency de neymiş ya? :smiley:

Kapanma kararı alındı.

Şu oyunu büyük bir hevesle aldım fakat Türk oyuncu bulamadım. Birkaç kez Türklere denk geldim onlar da oyunda yeniyim diye takıma almak istemedi vs vs. Oynamayı çok istediğim bir oyun fakat yabancılarla dil konusunda anlaşma sağlayamadığın zaman büyük sıkıntı oluyor. Sonra zaten oyun zevk vermiyor. Sırf Türk oyuncu bulamadığım için bu indirim döneminde arma 3 satın aldım. Ama hala şu oyun içimde kaldı.