SpinTires: MudRunner Ana Konusu

Pek heves bırakmadılar,default tarzı ile yetineceğim artık, gerek yok para vetmeye

1 Beğeni
1 Beğeni

Oyunun fiyatı 3 Eylül’de değişmiş.

70 TL yapmışlar şu an %30 indirim var. 35 TL’ye alınabiliyor eğer ilk oyununa sahipseniz.

Hummer H1 özellikleri çok daha mühim değil hani…

2 Beğeni

Chevrolet K5 Blazer

300 hasar puanı varmış

Bumper - Cosmetic
Light Bar - Cosmetic
Repair Supplies - Carries 20L of Fuel and 150 Repair Points
Roof Trunk - Carries 80L of Fuel
Spare Wheel - Carries 60 Repair Points

favori araçlarımdan olacak gibi nedense başka ekran görüntüleri paylaşmayıp işssizlik yapmışlar

1 Beğeni

yanlışlık vardı y ukarıdaki resimde 4x4 tiksizdi düzeltmişler ama twitterda yanlış araçla paylaştılar :smiley:

1 Beğeni

american wilds canlı yayını Twitch

ford ltl9000 kamyon varmış :smiley: araba değil… obaaaa
western star 9600xd
freightliner fld120 olacak
chevrolet kamyon bile var
şoför modeli de amerikan

1 Beğeni

İlk oyun sahiplerine 7₺ Son Gün 24 Eylül

2 Beğeni

10 liraya almıştım ben 3 tl zarardayız :smiley:

1 Beğeni

Humble’da 1 dolarlık pakete düşse bile 6 küsür lira ödeyeceğim zaten beklemeye gerek yok yapıştırdım ben de :smiley:

1 Beğeni

Eyvallah usta bende aldım oyun çıktı çıkalı yenisini alamamıştım iyi oldu eski oyun vardı da para bulamamıştım

1 Beğeni

23 Ekim tarihinde PC için çıkış yapacak olan Spintires Mudrunner - American Wilds DLC’si Nintendo Switch platformu için 27 Kasım tarihinde çıkacak!

2 Beğeni

Spintires: MudRunner’ın Nintendo Switch Çıkış Tarihi Açıklandı

1 Beğeni

Spintires: MudRunner American Wilds DLC’sinin Tüm Araçları
Western Star, Freightliner, Ford, Chevrolet ve Hummer markalarının lisanslı araçlarını tanıyalım!

3 Beğeni

Çıkış saatleri.

1 Beğeni

36 liradan çıkışını yaptı.

1 Beğeni

Offroad kamyon simülatörü için ilk ücretli DLC çalışması olan American Wilds yayınlandı. İki yeni harita, iki zorlu görev ve 9 lisanslı araç getiren genişleme paketini Steam’de 36 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz. Aşağıdan Spintires: MudRunner 'ın American Wilds genişlemesi ile ilgili özelliklere, satın alma bağlantılarına, çıkış videosuna ulaşabilirsiniz.

Videoyu yarın çekmek istiyorum. Bugün Fishing Sim World(lanet olası) var. Çekmezsem dövecekler…
Bunda zaten oynayıp oynayıp tek tek atarım kısa anlarla… farklı bir şey denemek istiyorum.

2 Beğeni

Yayında bir türlü oynamadın, güzel olur aslında ETS2’deki gibi hızlı akmıyor oyun daha kolay olur.

1 Beğeni