SpinTires: MudRunner Ana Konusu

2009’dan günümüze Spintires’ın değişimi :slight_smile:

3 Beğeni

indirim yine başladı

23 temmuzda bitecek spintires sahiplerine 10,80 TL! eğer yoksa daha fazla ödüyorsunuz

ilgili kişiler almadan geçmesin

3 Beğeni
3 Beğeni

şimdi böyle bir mod çıktı

yarış pisti ekliyor gayet güzel :slight_smile:

ama bunu ve böyle modları abuk sabuk mod sitelerinde eski usülle indirmeye çalışmayın ya… mis gibi burada eklenmiş
korsan kullananlara o şekilde izinsiz paylaşıyorlar bu dosyaları araklamak kolay
yıl olmuş 2018 ve 2019’a gireceğiz aptal aptal sitelerde mod yükleyip paylaşmak gerizekalılıktır hiçbir mantıklı açıklaması yok
2009’dan beri mod yayınlayan biri olarak yazıyorum bana faydası olduğu halde eski sistemin lanet olsun dedim bıraktım ÇÜNKÜ BOŞ BOŞ ANLAMSIZ VİZYONSUZLUK KORSANA DESTEK DEMEK İLERLEMENİN ÖNÜNDE ENGELDİR

biraz oynayalım da şu an bir yayın açsam mı bilemedim akşam da girilebilir spintiresa

1 Beğeni

@HasanOfke Dayi amerika dlc si ile ilgili haber , gelişme vb gibi bir şey var mı ? Geçenlerde şöyle bir şey buldumda

vk spintires paylaşmışsa doğrudur

resmi forumda da demişler
Western Star lisanslıymış ama sadece bu marka yokmuş
aylık topluluk güncellemesinde bilgi verilecekmiş

umarım çok daha renkli canlı bir ortam olur

eylülde çıkmaz ekimde yıldönümüne denk getirilebilir belki kasım? yani normal bir harita ve araçtan farklıysa kapsamlı bir değişiklik gelecektir gibi şu an vasat… :smiley:

bir de satışlar 1 milyona yaklaşmış(tüm platformlar toplamı) focus home interactive rapor sunmuş fs17 platinum ile beraber satışları yükseltmiş şirketin geliri fazla olmuş

Total revenue for the 2017-2018 financial year (15 months) came to €89.9m. Note that revenues for FY 2016 (12 months) totalled €75.6m. This fine performance was notably driven by the commercial success of MudRunner, which was released at the end of 2017 and of which nearly one million copies have been sold. In the space of a few months, MudRunner has therefore become a flagship title for FOCUS HOME INTERACTIVE.

+++

Resmi isim American Wilds olacak.

1 Beğeni

Bakalım neler aktaracaklar . Bana sanki önceki dlc paketlerinden 1 tık daha iyi olacak gibi geliyor . Amerika off road atmosferide iyidir . Rock crawl falan severiz :smile:

SpinTires: MudRunner’ın American Wilds DLC’sinden Yeni Bilgiler

Satışlar 1 milyon kopyaya yaklaşmış, Western Star lisansı alınmış…

SpinTires: MudRunner için Türkçe Yama Çıktı!

2 Beğeni

Yama multiplayer kısmını etkilermi acaba?

etkilemez deneyin yine de sanmıyorum bir şey olacağını onla ilgisiz çünkü

konu 20k görüntülemeyi aştı :smiley:

video burada yayınlanacak

3 Beğeni

American Wilds için sonbahar aylarında çıkacak denildi

başka da bir şey yok öyle kuru kuru işte

1 Beğeni

4 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: MudRunner 2 - Ana Konu

markalar fena

Açıklama geldi her şey doğru Hummer, Ford, Chevrolet lisansları var. Freightliner dahil elbette ayrıca haritaların adı Grizzly Creek ve Mount Logmore şöyle Montana, North Dakota ile Minnesota eyaletlerini andırıyormuş.

2 Beğeni

Hasan abi senin spintiresde bi videon vardı ya ha ı kamyoneti bayıra çekiyosun 4x4u de ustune koyuyosun onu nasil yaptin sen ben arabyi kasa getiriyorum kamyonu surerken dusuyor surekli mudrunner degil ama

Uzun zaman sonra çamuragireyim dedim,Eskiden olmayan ani droplar olmaya başladı nedense :confused:

1 Beğeni

American Wilds, 23 Ekim’de çıkıyor.

Hummer ile çekilmiş.
Yeni binalar eklenmiş Amerikan tarzı biraz hoş duruyor. Dursun çünkü para verilecek!

2 Beğeni